Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: fydo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-06, 17:33

Zkoušel jsem je několikrát registrovat na google v průběhu asi půl roku a napsalo mi to, že mě přidali, ale kde nic tu nic... meta tagy mám, myslim, že google na ně stejně kašle...
mám to zkusit někde jinde, nebo se dá phprs upravit nějakým způsobem tak, že se mě budou všímat roboti?

kdyžtak mi pls poraďte co si mám vyhledat ve foru za slovo, dal jsem "návštěvnost" a "přístupy" a "roboti", ale s nevalným výsledkem. díky

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: fydo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-06, 22:22

poraďte prosím prosím prosím...

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: 0range (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-06, 22:53

zkus na svoje stránky umístit výměný reklamní systém například vrs.cz

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-09, 10:23

ot:
Mno, tak koukám na ten vrs.cz a je to nějaký pochyybný systém. Již čekám tři dny na schválení banneru. Podpora nereaguje (i přes to že slibuje odpověď do několika hodin).

--------------------------
Mart, PStudio

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: fydo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-11, 13:32

díky za info!

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: noface (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-12, 01:01

www.pagerank.cz tuším poskytuje něco, co by mohlo trochu pomoci. Je možné tam zadat dvě kíčová slova, na která chceš "optimalizovat" a přidat do svých stránek vygenerovaný kód. Jestli to ale nějak významně funguje netuším. Používám to, to ano, ale zároveň dělám vše ostatní (doporučované), tzn. domlouvám prolinkování s jinými servery, všechny své servery mám navzájem prolinkované, odkazy zařazené do všech českých vyhledávačů, do Google,... Pozor na jednu věc - např. do Jyxo můžete zaregistrovat odkaz, ale pokud nemá vaše doména koncovku .cz, je třeba jim napsat žádost o ruční zařazení. Já mám všechny domény na *.com, *info, *net, takže jsem musel žádat (poté, co jsem měl v jyxo zaregistrováno již několik měsíců). Do týdne mi na některých poskočila návštěvnost až o 10-15%!!!

Jinak obecně - jako ostatní doporučuji pročíst si články o SEO, pročíst si nápovědu Google, Centrum atp. pro webmastery a zařídit se podle toho.

- noface -

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-11-04, 23:36

Internetový marketing a zvyšování návštěvnosti je běh na dlouhou trať. Určitě to chce nastudovat nějaké základy a pak na webu pracovat.

EDIT: vymazany odkaz na web hodinovyprogramator



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 05.11.2013 10:49.

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-11-05, 10:51

Základom vysokej návštevnosti je KVALITNÝ OBSAH. Všetky čachre okolo toho (SEO) sú zbytočné, stačí dodržať základy zásad prístupnosti a zamakať na marketingu. Bodka.

Re: jak mám zvýšit návštěvnost svých stránek?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-11-08, 18:00

asi takhle, chce to trochu čtení, třeba...

[http://www.portiscio.net/jak-neziskavat-zpetne-odkazy]
[http://seo-servis.cz/power-sila-stranky/]
[http://www.seonastroje.cz/]

nastuduj si to a věř, že co napsal pa3k, jsou zlatá slova

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.