Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Interní galerie - upload více souborů, alt versus title, otevírání nových oken s fullsize obrázky, atd
Zaslán uživatelem/kou: mat. (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-25, 15:51

Zdravím všechny,
mám pár dotazů ci spise nametu na interni galerii obrazku a jeji lepsi vyuzitelnosti pri psani clanku:
1) upload více souborů - mám tím na mysli načtení například celého adresáře obrázků (v rozumném množství i velikosti) *** najednout by se pro vice obrazku nastavil i popis (napr. Foto k článku1, či co já vím), kdo bude chtít, může si vždy popisek pro jednotlivé img upravit v již naimportované interní galerii

2) pri najeti kurzorem na obrazek (v jiz zverejnenem textu clanku), by se mohl zobrazit nazev popis obrazku) i jinde nez v IE, tzn. doplneni tagu o TITLE?

3) otvirani fullsize obrazku z nahledu do noveho okna presne podle velikosti ogirinal obrazku, zavreni tohoto okna pak kliknutim na obr *** vim, reseni pres javascript, ktery nemusi jet vsem, ale ideal by bylo tohle plus otevirani do noveho okna (jak je reseno ted) pro pripad vyplych javascriptu

4) moznost trvaleho nastaveni (prepnuti) parametrů odkazu, napr. ZAROVNANI=VLEVO, ci NAHLED=ANO.

Bude v planu neco podobneho s interni galerii resit?

To je asi tak vse, co mi lezi na srdci, please your comments:)



Hodne zdaru všem.

Martin

----

Dont worry be happy! :-)

:: [http://cyklo.net]

Re: Interní galerie - upload více souborů, alt versus title, otevírání nových oken s fullsize obrázky, atd
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-25, 20:54

Pokud celkove galerie prejde pode mne (v coz "pevne" doufam, chtel bych prodasit par(set) zmen... Mozna ze tohle by se hodilo, jsou to celkem racionalni napady :-)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Interní galerie - upload více souborů, alt versus title, otevírání nových oken s fullsize obrázky, atd
Zaslán uživatelem/kou: rodier (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-23, 03:15

Tak by mne zajimalo, jak je na tom galerie po 2 letech.. a vidim ze stale upload jen po 1 obrazku :( neresil to jiz nekdo?
Vim ze jsem to nekde videl u nekoho kdo mel phpRS.. nehodili byste sem pls ten soubor ci kod, jak udelat nahravani vice obrazku naraz?

Dekuji



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.