Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Neveřejné stránky a přístup na ně
Zaslán uživatelem/kou: Ruda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-25, 09:19

Bylo by možné rozšířit další verzi phpRS o možnost potvrzení registrace čtenáře administrátorem a tím ho autorizovat k přístupu do neveřejné části stránek? Třebo do neveřejné rubriky ?

Myslím, že by to bylo užitečné pro více lidí.

Díky

Ruda

Re: Neveřejné stránky a přístup na ně
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-27, 16:40

Čtenářský management na to v zásadě připraven je, takže kdo ví, zda se to již brzy neobjeví.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Neveřejné stránky a přístup na ně
Zaslán uživatelem/kou: Ruda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-27, 19:32

To je dobrá zpráva. Díky

Re: Neveřejné stránky a přístup na ně
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-03, 20:27

Zdravim,

zaznela tu dobra zprava, ale ted nevim zda nenastal problem. Muzu se zeptat jak to tedy vypada s novym pluginem, kdy registraci ctenare bude autorizovat administrator?


Diky

Mirek

Re: Neveřejné stránky a přístup na ně
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-06, 11:08

Dovolim si po ctvrt roce zopakovat muj dotaz. Kdyz je vse pripravene, na cem to skoncilo? Toto tema jiz bylo casto diskutovane i drive, myslim ze by o to urcite byl zajem.


Mirek

Re: Neveřejné stránky a přístup na ně
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-06, 11:40

mirekv_cz napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Dovolim si po ctvrt roce zopakovat muj dotaz. Kdyz
> je vse pripravene, na cem to skoncilo?

na takúto úpravu je phpRS pripravený, to ale neznamená, že to je otázka hodiny (možno niekoľkých dní intenzívnej práce) také niečo naprogramovať

> Toto tema
> jiz bylo casto diskutovane i drive, myslim ze by o
> to urcite byl zajem.

záujem by bol asi vždy :) Skončilo to asi na tom, že sa do tej úpravy asi zatiaľ nikto nepustil, asi to nie je tak potrebné a dôležité pre ostatných ako pre teba. Alebo jednoducho nie je čas, prípadne sú iné prednejšie veci. Takže zatiaľ asi tak. Osobne sa do tejto úpravy nechystám, je dosť vecí na mojom ToDo, ktoré treba riešiť. Pluginy fórum
s neverejnou sekciou ti nestačia?

Re: Neveřejné stránky a přístup na ně
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-06, 14:59

Ja jsem tento dotaz posunul do popredi hlavne kvuli tomu co zaznelo Jirky Lukase.

Co je neverejna sekce? Zatim co jsem potkal tak clovek, ktery se zaregistruje tak se stava bez souhlasu webmastra ctenarem a muze ke vsemu a do vseho....... Pocinaje sprosteho nadavani ve foru pres cteni zapisu z vedeni klubu, ktery je omezen na urcity okruh lidi. Zatim jsem zde objevil nejake pozmenovani databazi, ale to jsem zcela nepochopil.

Mirek



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.