Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Čtenáři - práce s nimi
Zaslán uživatelem/kou: koffr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 23:35

Tož jak taj pročítam fórum, dost lidem by se hodila lepší práce se čtenářem.

1) Ty karty čtenáře jsou perfektní nápad
2) Možnost přimontování ikonky nebo fotky ke čtenářovu účtu podobně jako třeba ve fóru phpBB - vyžaduje změnu DB
3) Pokud jsem zaregistrovaný a chci přidat nový komentář ke článku, neměl by se mi objevit box s možností změny jména, ale napevno text se jménem zadaným v registraci - tohle je asi bug, není logický důvod ke změně jména
4) smazání rozdílu mezi čtenáři a autory, čtenář by se po povolení dostal do adminmenu a admini by nemuseli mít jedno jmeno/heslo pro admina a druhy pro web

to sem zvědavej, co z tohodl threadu vznikne :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava koffr v 14.04.2005 23:36.

Re: Čtenáři - práce s nimi
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-15, 08:04

jj pokud si prihlaseny, tak napevno skoci tvuj nick to mi uz bezi, a ted pracuji na tom at se u toho zobrazi ze to psal reg. uzivatel... tim odchytim fiktivni prispevky,....

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Čtenáři - práce s nimi
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-15, 12:20

koffr napsal/a:
-------------------------------------------------------
> 1) Ty karty čtenáře jsou perfektní nápad

vypadaji pekne, ale k cemu to je? Pouzije to jen par jedincu...

> 2) Možnost přimontování ikonky nebo fotky kečtenářovu účtu podobně jako třeba ve fóru phpBB - vyžaduje změnu DB

dalsi takova vec. Opet se naskyta otazka k cemu to...


> 3) Pokud jsem zaregistrovaný a chci přidat nový komentář ke článku, neměl by se mi objevit box s možností změny jména, ale napevno text se jménem zadaným v registraci - tohle je asi bug, není logický důvod ke změně jména

teda nevim, ale na neupravovanem (relativne neupravovanem) RS, kdyz sem prihlasen a pridavam komentare, tak pridavam komentare pod svym jmenem a ne ze mi to nabizi zmenu...

> 4) smazání rozdílu mezi čtenáři a autory, čtenář by se po povolení dostal do adminmenu a admini by nemuseli mít jedno jmeno/heslo pro admina a druhy pro web

autor je autor a ctenar zustava ctenarem. Proc by ctenar mel lezt do admin menu? nema tam co pohledavat...


> to sem zvědavej, co z tohodl threadu vznikne

no vznikne z toho velka FLAME, protoze jak tak pozoruju, tak by spousta lidi chtela dostat phpRS do podoby *NUKE. A ja stale nechapu proc. Prece je spousta ruznych CMS a kazdy si muze vybrat ten, ktery mu vyhovuje nejvice.

IMHO to zrejmne bude tim, ze phpRS je cesky a lidi jsou lini cist manualy, nektere navic v jinem jazyce...


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.