Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-30, 21:55

Souhlasím s Tebou.

Jenom pro upřesnění. Když jsem psal aby se ozvali na PM (nebo i mejl mám viditelný) neozval se nikdo. V té době jsem ještě neměl nic na webu a pkud uvedu i webové stránky, stačí se jen rknout a standardní PHPRS má sekci download (nebo něco podobné).
Když jsem plugin vytvořil, psal jsem PM i Jirkovi a všem z tohoto fóra. Jediný kdo se ozval byl Kryšpín.

Neomlouvám se (ostatně nemám se zač omlouvat) jen vysvětluju.

Co se týče
- A myslím, že jistá nevlídnost v tvých odpovědích Josefovi nebyla v tomto případě až tak nutná, však ti přece plugin pochválil ;-) -
nevím co považuješ za nevlídnost, snad - Vždyť to máš hotové a na mých stránkách ke ztažení. -

Jenom jsem trošku proti zbytečné práci, která se dá věnovat opravdové podpoře a vymýšlení něčeho co neexistuje.

Nejde o to, že bych se hádal co je lepší (o to mi vůbec nejde), spíš co komu vyhovuje.
Ani jsem nepostřehl, že bychom se hádali.

Pokud máš na mysli - No a na co je blok (nemusí nic jiné dělat jen hlídat datum. Záleží na tobě kam si ho umístíš a zda jej nějak nazveš.-
tak stále očekávám názory na to jak by si jej uživatelé představovali.

PHPRS je silný nástroj a poskytuje celou řadu vychytávek. viz [http://www.phprs.net/forum/read.php?4,33659]
k tomu není co dodat, protože se taky nikdo neozval, i když je už několikrát stažený.

Tím, že něco dělám se sám učím, některé věci ve svých pluginech taky nemám příliš učesané a daly by se řešit jinak, aaaaaa vo tooom to je. ::o



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 01.12.2008 13:05.

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Josef (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-30, 22:45

No rozhodně to jako hádku neberu.
Jinak souhlasím se zdenekemh že uvedením linku se nic nezkazí.

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-30, 22:49

V pořádku, možnost jak plugin získat jsi uvedl, o tom žádná. Osobně jsem ale právě za, aby autoři uváděli linky ke stažení, i třeba když ho hodí na web později. Už třeba i z toho důvodu, že ne všichni, kteří tu mají linky na své weby v podpisu a vypustí plugin, také ho na tom webu zveřejňují. Weby jsou často nějak tematicky zaměřené a pluginy do phpRS tam prostě "nepatří", s tím webem nemají nic společného (viz. můj případ a mé weby). A to pak zase může být zbytečná práce uživatelů, že projdou web a plugin tam nenajdou. I z toho důvodu, jak jsem již uvedl, odkaz na stažení nepovažuji za vodění za ručičku. Dál už bych jen opakoval.........
Tak místo nekonstruktivního plkání zkusím dát třeba konstruktivní návrh: přidat do podpisu za odkaz na tvůj web třeba malou doušku "také pluginy ke stažení".... či tak nějak ;-)

K té nevlídnosti, prostě mi jen obě tvé reakce přišly zbytečně příkré. Ale to nechme být, tahle diskuze by byla zbytečná a pro ostatní absolutně k ničemu.

Zbytečná práce na stejné téma- jak už jsem psal, co se zkusit domluvit na spolupráci, když už jste se oba věnovali stejné věci?

Ke zpětné odezvě. To tě chápu. Každý, kdo něco vytvoří a dá k dispozici ostatním, je rád za zpětnou vazbu. Ať už na nějakej ten návrh na vylepšení, odhalení chyb nebo i jen tu "blbou pochvalu" :-) Ale holt někdy není a to nejseš první, kdo už si na něco podobného postěžoval. S tím už se musíme smířit a nenechat se otrávit. A nebo to řešit jako já a větší tvůrčí vypětí věnovat pluginu, kterej si píšu v první řadě pro svou potřebu a má výhodu, že ten dost lidí využije :-D ALe hlavně to děláme proto, že nás to baví, že ;-)
K lidem z fora a PM. Holt, někdo třeba neměl čas a nebo je jako já, že si něco přečte a reakci odloží na později. No a to odložení se občas trochu protáhne :-)

Tak jo, už to nějak ukončím, mé plané plkání ti ve vývoji nepomůže, za tu dobu, co to tu datluju, jsem mohl udělat něco užitejčnějšího :-) Tak tu už nechám jen prostor hlavně pluginu Archiv článků, o kterém to tu je. Tak dobré nápady při vytváření...

PS: "Tím, že něco dělám se sám učím, některé věci ve svých pluginech taky nemám příliš učesané a daly by se řešit jinak........." To mluvíš o mě? ;-)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-30, 22:49

[/b]Dobrá, je Vás víc, :-)

Omlouvám se za nevypnutý bold

Ještě k tý PM pro Josef , to zamotání jsem myslel u sebe v kódu. Ne lokále to šlapalo jak hodiny a na WZ.CZ byly značné problémy, musel jsem improvizovat.

Polepším se ve všem


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-30, 23:04

PS: "Tím, že něco dělám se sám učím, některé věci ve svých pluginech taky nemám příliš učesané a daly by se řešit jinak........." To mluvíš o mě? ;-)

Samozřejmě, že je to myšleno na moje pluginy a styl psaní. Nevím proč si to vztahuješ na sebe?
Psal jsem:
[i]Tím, že něco dělám se sám učím, některé věci ve svých pluginech taky nemám příliš učesané a daly by se řešit jinak, aaaaaa vo tooom to je. ::o [/o]

Souhlas s tím, že se budeme věnovat pluginům


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-01, 02:44

LOLANEK.... však v té větě je na konci smajlík..... bylo to myšleno tak, že jste na tom asi stejně ;)

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-01, 08:28

Mr3ka - hřebíček do hlavičky ;-)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-01, 10:33

ne děkuju.... já radši svou hlavu bez hřebíku :-D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mr3ska v 01.12.2008 10:33.

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-01, 15:07

mr3ska napsal/a:
-------------------------------------------------------
> LOLANEK.... však v té větě je na konci
> smajlík..... bylo to myšleno tak, že jste na tom
> asi stejně ;)


Aspoň mi, prosím, nekomol nick
Já nikoho nehodnotím, an tu jsou jiní.

Nechte už té nikam nevedoucí debaty
Díky


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-01, 16:31

Lonanek: Tak definitivně naposled ještě ode mě. Rozhodně jsem do tebe nechtěl nijak prudit ani nic jiného, spíše naopak jsem se snažil o jisté nadlehčení. I to s tím "psaním neučesaného kódu", jen jsem prostě potvrzoval, že jsme na tom stejně. Že to pro tebe tak nevyznělo, holt, stane se, že ti prostě můj styl komunikace nesedl. Takže tu jde prostě jen o nedorozumění.
>Nechte už té nikam nevedoucí debaty
Ano, souhlasím a nechávám. Až budu mít potřebu si bohapustě zaplácat, použiju k tomu kanály přímo určené. To přísáhám před nastoupeným regimentem :-)

Tak zdar a přeji ti i nadále šikovné prsty při tvorbě pluginů a vylepšení a všem, ať postupem času najdeme ten "hřeben na učesání našich neučasených kódů"... :-)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-01, 16:54

zdenekh:
Jó koupím si velkej hřeben :-D
Jen jestli bude dost velkej a co platnej. Starýho psa novým kouskům nenaučíš.

Škoda, že není víc uživatelů, kteří by se podělili o své názory, jinak s Josefem normálně komunikujeme a děláme na vychytávkách.

Holt někdy psané není řečené, a někdy unavené oči nevidí to co by měli. Omlouvám se na nedorozumění.

Jinak založím web, pro phprs pluginy. Na comunity toho moc pro 2.8x není a je na uživatelích jestli budou přispívat nebo nee. Pluginy na jednom místě? Dobrá myšlenka, ale horší realizace.
t a d y

Tak zdar při psaní (a nejen pluginů) :-)



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Lonanek v 28.02.2009 17:02.

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-01, 21:21

Lonanek napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Jinak založím web, pro phprs pluginy. Na comunity
> toho moc pro 2.8x není a je na uživatelích jestli
> budou přispívat nebo nee. Pluginy na jednom místě?
> Dobrá myšlenka, ale horší realizace.

Myšlenka je to dobrá, ale Amerika už byla objevena, tak proč to dělat znovu. Pro shromažďování a testování pluginů by měl sloužit právě již zmíněný community web. Že tomu tak není je hlavně problém tvůrců pluginů a ne samotného webu a osobně si myslím, že žádný další web to nezmění. Pokud to někdo není z jakéhokoliv důvodu ochoten umístit právě na CW, tak to asi nedá ani jinam. Možná se však pletu a všechno bude v tomto případě jinak, tak držím palce.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Archiv článků
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-28, 17:07

Tak se mi konečně podařilo dokončit slibovanou verzi s auto hlídáním archivace článků.
Ke stažení zde .

Nápady (rozumné) na vylepšení vítám.



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.