Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Hanz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-18, 23:02

Chbí mi tam pár věcí jako je třeba:
1. Možnost dát jeden článek do více rubryk najednou.
2. Rozšířené statistiky například o zemích z kterých uživatelé přišli, IP adresy (vím že na to jsou věci jako blueboard, ale rád bych to viděl i přímo v phpRS).
3. Zakázání přístupů na stránky určitým uživatelům (vytvořit něco jako černou listinu :o))
4. Grafické statistiky


PS: Vím že na to všechno existují a nebo jdou vytvořit pluginy, ale prostě myslím si že by to mohlo být přímou součástí phpRS.

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 00:28

ad1. no a nebo si pecliveji rozvrhnout ty rubriky...
ad2. nezbyva nez pouzivat bluebord...
ad3. pekna vec, ale jak rozlisit navstevniky, kteri maji dynamickou IP...
ad4. plugin je ke stazeni...

staci si precist cely tenhle thread, ona je to stokrat omylana vec porad dokola, ten by chtel, aby phpRS melo tohle, jiny chce tamto a dalsi neco uplne jineho.. od toho jsou pluginy ne. Proc bych ja chudak mel stahovat phpRS, ktery je tak *'spatny'* muzu pouzit nejake to *NUKE.. vzdyt to je naprosto dokonaly rs a tohle vsechno tam prece je uz davno zaintegrovano.. :-D



-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: PaBi3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 08:48

ad1. to je pekná blbosť. Prečo vnucovať niečo do oficiálnej verzie čo využiješ asi len ty() ako už povedal JanVar, tak "pecliveji rozvrhnout ty rubriky... ".

ad2. to by som aj bral leď už o tom hovoríš :-), pokračovanie v ad4.

ad3. Dnes sa už mnohí užívatelia pripájajú cez internet a nosia pritom dynamickú IP adresu, tak ak dáš niekomu BAN(zablokuješ), tak potom to môže trvať napr. len 1hodinu.

ad4. plugin k stiahnutiu ale aj tak by som v oficiálnej verzií rád vydel tei štatistiky ale aj tak sa mi nepáči, že to trochu napcháva databázu tie štatistiky ale to sa raz musí tiež zmeniť.

Jediné čo by som v ďalšej verzií rád videl je to fórum ale viac už mi ani netreba :-) + malé úpravy a mnoho mnoho viac ešte :-D

_________________________
[http://pabi3.com/]
ICQ: 286-210-676 (nie som phpRS podpora)

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 10:30

ad statistiky) proste to bude zabirat misto, at chcete nebo ne...

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: eva (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 10:59

ad 1. Už se na to ptalo víc lidí než jeden :-), IMHO taky by se mi to hodilo.

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 11:12

jeste jednou ad 1)
rubriky jsou od toho, ze v jedne rubrice je jeden clanek

nedavno jsem cetl, ze nekdo potreboval presne to co potrebujete vy a od toho si zridil tzv. stitky via gmail;
kazdy clanek muze mit kolik chce stitku... uz nevim kde jsem to cetl

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 18:36

Myslím, že vše podstatné bylo řečeno již výše, ale ať to zazní z oficiálních míst :-).

ad statistika) Nemá to smysl; alespoň při současném směřování phpRS. - Aktuální statistika je pouze takový bonbónek pro free hostinogové nasazení (předpokládám, že když někdo jede na free, tak mu opravdu stačí znát jen hrubou statistiku). Kdo používá komerční hosting, tak má důkladnou statistku z 99% v ceně.

ad 1 článek = více rubrik) Já tuhle záležitost odmítám a otevřeně říkám, že o tom vůbec neuvažuji. - Podle mě to způsobí více problémů než užitku, takže pokud si to nebude přát celá komunita, tak to v phpRS nebude.

ad černá listina) Je to trochu kontroverzní funkce (tedy ve smyslu svého účinku), ale o jejím zavedení se dá uvažovat a taky o ní uvažuji. Nicméně aktuálně vidím důležitější otázky/problémy, takže opravdu nevím.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: kroky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-18, 18:44

K:
Zakázání přístupů na stránky určitým uživatelům (vytvořit něco jako černou listinu ))

Autor článku by najradšej odstránil takých, ktorí sa kriticky (nie urážlivo) vyjadrovali k jeho obchodovaniu, pretože predával jeden produkt a neuviedol na webe všetky mínusy. Dal ich tam len dodatočne, keď som už aml zakúpený výrobok. Osobná skúsenosť.
Nemám záujem nikoho ohovárať, sem to nepatrí, ale keď "debata", tak nie len filtrovať a uverejňovať "kladné " ohlasy, ale rozumne odpovedať aj na kritiku

Re: Co chbí v phpRS
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-18, 20:09

ked chces vazne dobru statistiky vybodni sa na blueboard a podobne statistiky tretich stran a skus jednoducho najlepsie co trh ponuka :) velmi velmi vela funckii + graficka statiska ktoru pozadujes
[http://www.bbclone.de/]
nie nadarmo je v nadpise : "BBClone - A PHP based Web Counter on Steroids"

alebo mozes skusit aj pphloger
[http://www.phpee.com/]

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.