Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Pevné mezery
Zaslán uživatelem/kou: ladous (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2016-10-17, 17:45

Krásný den,
čirou náhodou jsem u WordPressu narazil na plugin Zalomení, který do textu článků podle předem určených pravidel vkládá za předložky a spojky pevné mezery. Tak mne napadlo, zda by nešlo něco podobného také v phpRS realizovat přímo (doposud jsem to vkládal všelijak ještě před odesláním na server, ale moc uživatelsky přívětivé to pro jiné redaktory není). Tak jsem se chtěl zeptat, kam a jak by se možné řešení viz [http://tomas.dankovi.info/content/webove-stranky/javascript/typografie-na-webu] dalo vložit do phpRS, aby to fungovalo.

S pozdravem
ladous
[http://www.mo-na-ko.net]

Re: Pevné mezery
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2016-10-18, 09:41

[http://forum.phprs.net/read.php?5,33292,33295#msg-33295]

Script ktorý odkazuješ stačí dať do globálnej šablóny phpRS buď do sekcie <head> s úpravou aby sa spustil až po načítaní celého DOM-u alebo niekde za </body> a spraví to na strane klienta to isté. Riešenie, na ktoré som dal ja bude ale fungovať aj bez JavaScriptu.Celkem upraveno 3×. Poslední úprava pa3k v 18.10.2016 09:51.Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.