Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
male upravy v specfce.php
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-24, 21:10

tvorim akurat novy graficky layout, ktory coskoro uvolnim a pri jeho tvorbe ma zarazili urcite nemoznosti zmeny dizajnu. tak ich pisem sem, ktore, by mohli byt aj vo finalnej verzii.

v bloku novninky mi vadilo, ze je zadana kazda novinka v tagu <p> pricom keby to bolo v dive by to bolo jednoduchie a este by sa dalo editovat aky ma byt rozostup medzi novinkami.

original:
$txt_novinky.="<p><span class=\"novdatum\">........</span></p>\n";
  endfor;


potom by sa nemiesto <p> tam dalo iba <div class=\"novinka\">.......</div>

a tiez kalendar bol nepekne spraveny:
$prmenu="<table border=\"1\" align=\"center\" cellspacing=\"0\" cellpadding=\"1\">

takto by to bolo lepsie:
$prmenu="<div class=\"kalendar\"><table  align=\"center\">

v css by sa bolo zadane:
.kalendar table {
	border-collapse: collapse;
	border-spacing: 1px;
	border: 1px solid #666666;
}
.kalendar td {
	border: 1px solid #666666;
}

staci potom odstranit iba border-collapse: collapse; a vznikne klasicka podoba kalendara

a dal by sa tiez tymto sposobom aj odlahcit kod napr by nemuselo byt nezmyselne opakovanie <tr class=\"kaltext\"> ale pouzilo by sa iba .kalendar tr {css hodnoty .kaltext}

viem ze mi niekto napise ze nech si to kazdy upravy podla sebe ako chce. ale preco ? co taky ktory sa v tom nevyznaju a stiahnu si iba graficku sablonu a potom sa budu cudovat preco to nieje take ake to ma byt.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava smiko v 24.02.2005 21:20.

Re: male upravy v specfce.php
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 10:37

Určite dobrá úprava. - Nicméně podobné úpravy se plánují až pro další verzi (tedy pro verzi následující po 2.6.5).

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: male upravy v specfce.php
Zaslán uživatelem/kou: PaBi3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 14:11

Ja absolutne súhlasím a navrhujem to dať do ďalšej verzie. Inak prečo to tak súri do 10. marca vydanie ostrej 2.6.5?

Nikam sa netreba ponáhlať nie? Prečo sa to neurobí teraz. Je to úplne drobná úprava?

_________________________
[http://pabi3.com/]
ICQ: 286-210-676 (nie som phpRS podpora)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava PaBi3 v 28.02.2005 14:11.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.