Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Denny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 17:48

Zdravim

chtel bych se zeptat, jestli uvazujete, aby nova verze PHP-RS byla volba v administratorskem menu, kde by se dalo jednoduse editovat jak nazvy v menu tak i okazy v menu ?!?

toto horni vodorovne menu:

Dnešní datum: 18. 02. 2005 Hlavní stránka Download sekce Odkazy Forum On-line phpRS dokumentace Bug Report System

a jeste mam druhou otazku: ocenil bych, aby v nove verzi bylo jiz predpripaveno alespon 10x jednoduchych skinu, protoze jsem se pokousel "integrovat" jiz predefinovany skin a nepodarilo se mi to :(

Dale bych ocenil definovani tzv. "defalut" skinu protoze, kdyz jsem delal pokus s pridavanim novych skinu tak se mi to nepovedlo, a pri psani noveho clanku musim myslet stale na to, abych prepnul na jiny skin ktery je standartni, ale v roletce skinu se bohuzel zobrazuje prvni skin podle abeceny :((

Diky moc za pripadny doplnky, moc by mi to pomohlo v dalsi praci s vasim redakcnim systemem... :)

PS: jeste jedna "volba" hodlate nekdy udelat zakladani novych clanku, ktere bude mozne psat jako ve "wordu" cili bez html tagu (me to sice nevadi, ale neznalim lidem html kodu by to mohlo delat problemy... :( )

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 18:16

ad horni menu...

je v sablone a da se odstavit, nechapu, proc by melo byt soucasti adminmenu. Nakonec ne kazdy pouziva to default.Ja napriklad mam vlastni script pro generovani datumu....


ad skin

no pokud ty layouty napisete, mohou se stat soucasti oficialni verze... Pripadne pokud nekoho zaplatite, rad Vam je urcite vytvori..


ad default skin

uz mnohokrate napsano.. Vy pouzivate vice nez jeden layout na jednom webu?? ja tedy ne a nejak si nevybavuji, ze to nekdo ma...


ad psani jako ve wordu

na to jsou ty editory typu tiny a dalsi.. jak jsem psal jinde... Lamicky nam zacnou obarvovat text na strankach a Vy se z toho jako admin akorat tak zblaznite... ROFL


ty hruzy, co nekteri BFU dokazi vyplodit z M$Wordu, za to bych D´Bila Gatese rovnou zastrelil.. :-(


P.S.
neberte to ve zlem, ale staci jen trochu hledat ve foru a na Vase otazky najdede spoustu odpovedi...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 18.02.2005 18:18.

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Denny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 18:50

Ad menu: vzhledem k tomu, ze bych rad to menu editoval "jednoduse" a ne ze ho budu vylhedavat po deseti php skriptech tak by to bylo vcelku fajn,

Ad hodiny a datum: ty by tam v tom hornim menu nemuseli byt vubec, akorad potom to menu je diky tomu na dvou radcich a vypada to trochu nesrovnane...

ja vim, ze ma kazdy jiny vkus, ale pochopte, ze me se jedna o to, aby si ten cely PHP-RS kazdy jednoduse mohl upravit podle svych predstav redakcniho systemu :)

Ad skin: proc by v zakladni verzi nemohlo byt vice skinu? treba se mi dost libi ten skin co je na techto strankach, to snad je takovy problem ho tam rovnou nainportovat a pripravit tak v nove verzi PHP-RS ?!? :(

Ad default skin: ne opravdu nepouzivam vice skinu, ale pochopte to, ze kdyz zadavam novy clanek tak na to musim neustale myslet (ze nefuguje ten skin co je na prvnim miste..) a kdyz kliknu na ukazku toho clanku tak mi to vypise.. nejaky ERROR... :((
- pro nekoho se to mozna bude zadat zbytecnosti, ale opravdu to usetri dost casu pri psani noveho clanku :)

ad psani jako ve wordu :
pokud si pamatuju, nikde jsem nepsal o tom, ze bych chtel menit barvu pisma ;)
takze co by vlastne stacislo je: zmena pisma na:
- zvyrazneny
- kurziva
- podtrzeny
- kombinace

+ posun textu, do prava, do stredu, do leva..

s temato zakladnima funkcema to musi bohate stacit :)

dekuju za odpovedi

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 19:00

tak i ja:

ad menu:
proc myslis ze jsou sablony? prave proto, aby sis to mohl lehce upravit... Ja si nesokazu predstavit ze budu mit jedno menu na vsech strankach (problem pri prepinani dvou-tri sloupcu)

ad hodiny a datum:
to je vec nazoru, kdyz jsem je odebral, lidi na me rvali at je tam dam zpet

ad jednoducha uprava:
a takhle ti phpRS nestaci? :-)

ad skin:
Me se libi skin co je na ministerstvu skolstvi. Proc neni i v phpRS vzdyt je to prece jednoduche, ho tam pridat ne? (ironie)
Ten vzhled co je tady je Jirkovo a Jirka nechce aby ho mel nekdo jiny. Proc by vsechno co se pro phpRS vytvori melo byt volne siritelne? (mluvim ted treba i vzhledu)

ad sablony podle abecedy:
to je tak tezky ty nefungujici smazat??

ad wysiwyg:
v 265 budes mit moznost zvolit si (nejmene) mezi dvema editory (FCK a Tiny). Nebudou sice ve standardni verzi, ale muzes si je lehce stahnout a nainstalovat. Nemusis zasahovat do kodu, to ti nestaci?

Jo, mozna jsem trochu zaujatej, ale kritizovat a navrhovat umi kazdej, ale kdyby nejdriv nekdo neco udelal a pak jirkovi navrhl jestli by to pridal bylo by to mozna lepsi.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 19:11

Grr, asi mi trochu ulitly nervy, omlouvam se, ale Misak ma pravdu... Kazdy by chtel do phpRS to a onohle, ale malokdo pro to neco udela. Je trochu neco jineho kouknout na *NUKE, ktere pouziva cca 1/2 sveta a je uz hodne stare a podili se na nem spousta lidi. PhpRS je pomerne mlady RS, ale podle mne za dobu sveho zivota dokazal vytvorit celkem slusnou komunitu. Spousta veci je bohuzel jeste hodne rozptylena po webech autoru. No snad do vsechno spravi centralni web.

Ale stejne nechapu, proc nechavat layouty, ktere nepouzivam v ostrem provozu. Tam prece staci mit pouze ten jeden, ktery je aktivni. A pokud mate touhu pouzit neco podobneho jako je AllInOne, tak na [http://www.nemrum.cz/bg] je ke stazeni. Meni se podle rocnich obdobi a kalendarnich svatku. Ale stale je to pouze jeden layout.

Pekny patecni vecer

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Denny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 22:01

Michalek napsal/a:
-------------------------------------------------------
> tak i ja:
>
> ad menu:
> proc myslis ze jsou sablony? prave proto, aby sis
> to mohl lehce upravit... Ja si nesokazu predstavit
> ze budu mit jedno menu na vsech strankach (problem
> pri prepinani dvou-tri sloupcu)
>
> ad hodiny a datum:
> to je vec nazoru, kdyz jsem je odebral, lidi na me
> rvali at je tam dam zpet
>
> ad jednoducha uprava:
> a takhle ti phpRS nestaci?
>
> ad skin:
> Me se libi skin co je na ministerstvu skolstvi.
> Proc neni i v phpRS vzdyt je to prece jednoduche,
> ho tam pridat ne? (ironie)
> Ten vzhled co je tady je Jirkovo a Jirka nechce
> aby ho mel nekdo jiny. Proc by vsechno co se pro
> phpRS vytvori melo byt volne siritelne? (mluvim
> ted treba i vzhledu)
>
> ad sablony podle abecedy:
> to je tak tezky ty nefungujici smazat??
>
> ad wysiwyg:
> v 265 budes mit moznost zvolit si (nejmene) mezi
> dvema editory (FCK a Tiny). Nebudou sice ve
> standardni verzi, ale muzes si je lehce stahnout a
> nainstalovat. Nemusis zasahovat do kodu, to ti
> nestaci?
>
> Jo, mozna jsem trochu zaujatej, ale kritizovat a
> navrhovat umi kazdej, ale kdyby nejdriv nekdo neco
> udelal a pak jirkovi navrhl jestli by to pridal
> bylo by to mozna lepsi.
>
> =====================
> Preju hodne uspechu s phpRS
> WEB:
> ICQ: [242684860]


idea je to dobra, kdyz me nekdo nauci php tak klidne pomuzu s novyma funkcema PHP-RS protoze se mi tento redakcni system moc lidi a rad bych tam videl vyse uvedeny nove funkce ;)

No ja vim, ze asi autor nechce sirit jeho dizajn jinam, ale proste to byl jen napad, proste (obecne) aby tam bylo vice skinu v zakladni verzi :)

Snazil jsem se ty skiny smazat, ale nepodarilo se to :(
- takze mi tam ted ty skiny proste "smrdi"..

wysiwyg ano tento editor by byl v zakladni verzi PHP-RS vhodnym doplnkem :)
a jak si ho mam jako nainstalovat.. ono rekne se to lehce ale uz to neni tak jednoduche :(

nesnazim se nic a nikoho kritizovat, jen me napadly proste tato vylepseni...
samozrejme si vazim toho co a jak dela programator PHP-RS a za to bych mu rad podekoval, protoze jeho redakcni system je velice prehledny a propracovany :)

PS: zapomel jsem tam napsat, ze je jeho velkou prednosti ovladani v cestine! ;)

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 22:46

Denny napsal/a

> PS: zapomel jsem tam napsat, ze je jeho velkou prednosti ovladani v cestine!

ja bych spise podotkl, ze velkou prednosti phpRs je jeho manual v cestine, ale na to mnozy uzivatele zapominaji :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Franky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 23:19

> idea je to dobra, kdyz me nekdo nauci php tak klidne pomuzu s novyma funkcema phpRS protoze se mi tento redakcni system moc lidi a rad bych tam videl vyse uvedeny nove funkce

Doufam, ze to mel byt jen vtip ;-). Naucit se to musis sam.

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 23:48

Denny napsal/a:

> idea je to dobra, kdyz me nekdo nauci php tak
> klidne pomuzu s novyma funkcema phpRS protoze se

[http://www.kosek.cz]

dela skolici kurzy i na PHP. Takze staci se objednat, zaplatit a muzete se skolit az Vas to bude mrzet.

Jako dalsi moznost je samostudium, jenze i to neco stoji... Treba koupit si literaturu a venovat tomu svuj cas..


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Roman (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-20, 10:52

ad wysiwyg Lamicky nam zacnou obarvovat text na strankach a Vy se z toho jako admin akorat tak zblaznite:

Asi vycházíte z toho, že potencionální uživatelé redakčního systému musí být buď programátoři nebo naopak úplní blbci. Nevím, ale pokud se stanoví nějaká pravidla, tak nevidím důvod proč by je uživatelé nedodržovali. Asi jako když někde pracujete tak si nejspíš nedovolíte dělat úplně něco jiného než máte v popisu práce, nebo na čem jste se dohodl a případně Vás za to čeká postih. Nevidím důvod proč by normálně myslící rozumní lidé měli začít obarvovat jen tak text a měnit nějaké další věci jen proto, že to je možné. Plno věcí můžu dělat, ale nedělám je jen proto, že to jde přeci, takže nevím proč by to tady mělo být jiné. Záleží samozřejmě na využití RS a redaktorech, ale argumentovat tímto mi přijde opravdu zcela nesmyslené. Teď už to ale nemá cenu řešit, když díky iniciativě Michala Š. bude editor dostupný ve formě pluginu.



Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-22, 14:12

<FLAME>

>Asi vycházíte z toho, že potencionální uživatelé redakčního systému musí být buď programátoři nebo naopak úplní blbci

programator skutecne nepotrebuje zadny wysiwyg editor. A o BFU jsem si sve mineni udelal uz davno.


>pokud se stanoví nějaká pravidla, tak nevidím důvod proč by je uživatelé nedodržovali

pravidla jsou prave od toho, aby se zacaly porusovat...


>proc by normálně myslící rozumní lidé měli začít obarvovat jen tak text a měnit nějaké další věci jen proto, že to je možné

setkal jste se nekdy s tim, ze Vam treba "reklamni studio" poslalo gragicky navrh, ktery byl vytvoren v M$Wordu, a prezentovali to jako podklad k tisku?
Ja uz bohuzel ano, ale jinak jsou to docela svepravni a myslici lide....


>ale argumentovat tímto mi přijde opravdu zcela nesmyslené

no vidite, a mne ne. Ale asi se pohybujeme kazdy nekde jinde...Ja uz se setkal s pripady, kdy velice zdatny manager jedne nejmenovane firmy se rozhodl, ze si firemni server bude spravcovat sam. Nechtejte vedet, jak to dopadlo... Ale jako manager byl skutecne spicka ve svem oboru.


> Mišákův PlugIn FCKEditor pro phpRS265

mate se vsichni na co tesit. Mam ho u sebe na locale... jeste ho otestuji na tech minoritnich systemech.. ROFL

</FLAME>

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Roman (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-24, 11:05

Trochu jsem to ve svem prispevku prehnal. Je pravda, ze kdyby vsechno bylo tak idealni (dodrzovani pravidel a dohod atd.) tak svet vypada uplne jinak a tak Vam musim dat za pravdu, ze instalace editoru pro nektere vyuziti nemusi byt dobrym resenim. Spis me trochu stvalo, ze cast lidi uz predem presne vi, ze vsechny weby kde redaktori publikuji pomoci nejakeho editoru musi byt po graficke strance zverstvo. Jina vec je obsahova stranka clanku, ale tohle je v RS dobre osetreno, ze ne kazdy redaktor musi mit automaticky pravo clanek vydat, ale to uz na jine tema.

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Denny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-24, 14:45

JanVar napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Denny napsal/a:
>
> > idea je to dobra, kdyz me nekdo nauci php
> tak
> > klidne pomuzu s novyma funkcema phpRS protoze
> se
>
>
>
> dela skolici kurzy i na PHP. Takze staci se
> objednat, zaplatit a muzete se skolit az Vas to
> bude mrzet.
>
> Jako dalsi moznost je samostudium, jenze i to neco
> stoji... Treba koupit si literaturu a venovat tomu
> svuj cas..
>
>
> ------
> JaV
> ------

nikde jsem nenasel cenik tech skoleni, ale diky za dobry tip ;)
btw: knizku od p. Koska o php jiz mam dost dlouhu dobu, ale kdyz jsem si ji na dovoleny procital tak jsem z toho moc nemel protoze nebyl tam pocitac na kterym bych si ty skripty vyzkousel :(


Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Denny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-24, 15:01

Roman napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Trochu jsem to ve svem prispevku prehnal. Je
> pravda, ze kdyby vsechno bylo tak idealni
> (dodrzovani pravidel a dohod atd.) tak svet vypada
> uplne jinak a tak Vam musim dat za pravdu, ze
> instalace editoru pro nektere vyuziti nemusi byt
> dobrym resenim. Spis me trochu stvalo, ze cast
> lidi uz predem presne vi, ze vsechny weby kde
> redaktori publikuji pomoci nejakeho editoru musi
> byt po graficke strance zverstvo. Jina vec je
> obsahova stranka clanku, ale tohle je v RS dobre
> osetreno, ze ne kazdy redaktor musi mit
> automaticky pravo clanek vydat, ale to uz na jine
> tema.

Kdyz ten editor tak to bude lepsi a vykonejsi redakcni system :)

K tem barvickam - od ceho tam asi jsou ty uzivatelsky ucty? ;)
Admin je jako Sefredaktor
potom jsou redaktori, korektori, pisalci atd.
- pokud ten clanek bude moc pestre barevny tak to tomu pislakovy proste redaktori nevydaj..

Nevidim duvod, proc by tam ten wysiwyg editor nemohl byt? :)

A kdyz si ten clanek nekdo na svych strankach bude chtit skazit, tim ze tam prida nejaky barvicky tak je to jeho vyzitka a nikoho to trapit nemusi. ;)

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Roman (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-24, 16:09

Souhlas. Tak nejak jsem to myslel. Svet ani ten internetovy urcite nebude lepsi tim, ze RS nebude mit dostupny editor. Je to opravdu jen vizitka tvurcu webu jakou si udelaji grafiku a jestli pouziji 1001 barev, pisem atd. Protoze kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde... A naopak jak jsem uvadel ve starsim prispevku, muze to prilakat nektere nove potencionalni uzivatele RS. Ja jsem to bral tak, ze RS je popularni take diky tomu, ze umoznuje pomerne profesionalni vystupy i lidem, kteri se nevenuji programovani, i kdyz nejake, relativne minimalni znalosti je dobre mit, ale ty lze casem nacerpat napr. na materskych strankach projektu. A lide jako redaktori v zasade musi umet jenom psat a netvrdim, ze se tech par zakladnich html tagu nejsou schopni naucit, ale publikovani clanku pomoci editoru je pro ne pohodlenejsi. Je zde proste trochu odlisny pohled programatora a uzivatele. Ale redakcni systemy maji myslim slouzit k pohodlnemu publikovani predevsim laikum (programatori necht si podle sveho gusta tento vyraz nahradi mnohem hanlivejsim slovem) a rekneme, ze administrator, sefredaktor atp. je ten, ktery by mel zajistovat dalsi veci, ale i to jde v zasade u phpRS uzivatelsky.

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-24, 16:15

2 Roman: Priznavam ze i ja jsem zmenil svuj postoj a wysiwyg bych v phpRS uvital standardne. Jenomze - wysiwyg je nekolik (namatkou fck a tiny) a ktery z nich je lepsi? vsad se ze mezi lidmi je to pul napul a pokud jirka jeden do phpRS prida, polovina lidi se na nej sesype co to udelal za blbost a proc tam nedal ten druhy.

Myslim ze dva editory dostupne pres plugin (pocitam ze tinymce bude take pres plugin pridatelny) jsou vicemene dostacujici a kdo bude chtit, behem dvaceti vterin je ma pridany. No ne? :-)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Roman (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-24, 17:19

No jasne. Jedna se myslim o nejlepsi reseni a reptat nemuzou ani odpurci wysiwyg editoru. Vsichni si proste prijdou na sve a pokud bude i diky Tobe vyber ze dvou editoru, tim lepe :-)





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Roman v 25.02.2005 12:16.

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: Denny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 17:37

Roman napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No jasne. Jedna se myslim o nejlepsi reseni a
> reptat nemuzou ani odpurci wysiwyg editoru.
> Vsichni si proste prijdou na sve a pokud bude i
> diky Tobe vyber ze dvou editoru, tim lepe
>

souhlasim, ale rad bych aby ten editor byl jiz obsazen v zakladni instalaci, aby ho jiz mohli vyuzivat mene technicky znali lide ;)

btw: klidne at tam jsou dva typy editoru..

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: zvalo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-01, 08:56

> btw: klidne at tam jsou dva typy editoru..

mno yo, a pak nastal chaozz, chaozz ... ;)
to by sme to dopracovali ...

--
zvalo | Vas optimizmus je sposobeny nedostatkom informacii

Re: Bude mit nové PHP-rs i moznost menit horni menu? + defalut skiny?
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-20, 16:07

Je verzia ktoru som sa pokusil spravit tak aby sa menilo aj horne menu a vsetko okolo toho je to verzia phpRS 2.5.5c kde sa da meni horne menu podla citatela a aky jazyk ma navoleny SK CZ EN a pod sa zmeni menu.

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.