Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: Orgie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-12, 10:00

Patrně můj nápad bude příliš troufalý, ale patřím k lamám a jak zde již v jiném fóru bylo napsáno lama mnohdy zůstane lamou. A tak je to i v mém případě a patrně tomu bude i nadále.

Systém phpRS se mi líbí, komerční nabídka pro komerční společnosti a lamy by zde byla, ale z důvodu zaneprázdnění mi nikdo neodpovídá a patrně ani neodpoví. a já čekám a čekám a kdybych nečekala, tak bych si do stránek mohla nechat za úplatu nainstalovat jiný systém. A že jich je na trhu spousta. Jenže já chcu phpRS.

Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné do zdejších stránek seznam znalců phpRS, kteří jsou ochotni zabudovat do webových stránek phpRS (zdarma či za úplatu), případně nad celým dílem držet ochranou ruku. Patrně nejsem sama a takových jako já tu bude povícero.


Seznam by zároveň sloužil jako galerie možností použití.

Patrně by postačilo udělat nějaké to "udělátko" pro automatickou registraci a správu účtu aby se to nemuselo dělat ručně. V seznamu postačí základní údaje - nick/jméno - město - realizovaná díla - další dovednosti + ukázky již hotových věcí s URL a kontakt. V seznamu by bylo také dobré určit "kvality" tvůrce. Status kvality by určoval realizační team phpRS na základě posouzení kvality děl, nebo z kvality odpovědí na fóru.

Kontakty by mohly být volné, nebo vázané na "zásluhy" - odpovídání na fóru, spolupráce na vývoji, propagace atd. Možností existuje hodně na co to vyvázat.

Myslím, že by galerie pomohla i těm, kteří nemají tušení co všechno by šlo vytvořit. Přece jen pro obhlídce již hotových věcí nalezených na netu je phpRS jeví jako tupý rámečkový admin. systém s minimální možností zásahů do designu a velkým spektrem komplikací při instalaci.


Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: logikJJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-12, 16:32

Přece jen pro obhlídce již hotových věcí nalezených na netu je phpRS jeví jako tupý rámečkový admin. systém s minimální možností zásahů do designu a velkým spektrem komplikací při instalaci.

to je věta panečku
vidíš a já považuju phpRS za pro lamy nejpřívětivější a velice flexibilní CMS, kde při základních znalostech html se dá dosáhnout velice působivejch výsledků

[http://poetickej.net]

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-12, 23:08

Orgie napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ...
> Systém phpRS se mi líbí, komerční nabídka pro komerční společnosti a lamy by zde byla, ale z
> důvodu zaneprázdnění mi nikdo neodpovídá a patrně ani neodpoví. a já čekám a čekám a kdybych
> nečekala, tak bych si do stránek mohla nechat za úplatu nainstalovat jiný systém. A že jich je na
> trhu spousta. Jenže já chcu phpRS.
> ...

jenže o tom právě GNU je.
Chci používat, pak mi nezbývá než na sobě zapracovat a něco se naučit.
Tou druhou volbou je peněžní motivace. Jenže za 500.- se s tím nikdo trápit nebude a když si někdo řekne 10000.- , tak tu začne kde kdo vykřikovat o zlodějství.

Je to jak s dotazy, kdy už bude další verze phpRS.
Na to je také vcelku jednoduchá odpověď.
Až JL zbyde čas ji dodělat! Všechny aktivity kolem phpRS jsou postaveny na lidech, kteří musí nejdříve vydělat na obživu a pak se mohou věnovat ostatnímu.

> ...
> Patrně by postačilo udělat nějaké to "udělátko" ...
> ...

A kdo ho udělá? Ty?
A jsme zase v začarovaném kruhu...

Poslední dobou tu sleduji dotazy a odpovědi, a koukám, že se neustále a pořád dokola objevují dotazy stále stejné.
A také se ani nedivím reakcím ostatních, že už odpovídají jako já.
Každý tu chce všechno udělat, předělat, dodělat, ale vlastní iniciativa nějak zaniká. Všichni chtějí všechno hotové.
Ale to už pláču na špatném hrobě...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-13, 09:50

Osobne si myslím, že by to nebol zlý nápad s tým zoznamom poskytovateľov komerčných služieb pre phpRS. Ak máš záujem o komeršnú spoluprácu, je tu niekoľko schopných ľudí... najlepšie bude ak napíšeš podrobný popis čo presne si chceš dať spraviť a predpokladanú cenu. Ak to dáš do fóra (OffTopic sekcia) a bude to zaujímavé, určite sa ti niekto ozve.

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: Orgie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-16, 15:06


OK, zkusím to přidat do fóra (OffTopic sekcia). Možná se mi ozve někdo z Prahy, kdo by byl ochotný se nám věnovat za úplatu.

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: logikJJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-16, 15:13

pokud nejsou nějaký extra požadavky nebyl by problém naistalovat a spravovat web, případně přes nějakej ten komunikátor vysvětlit základy správy phpRS v praxi
a to i bez úplaty, záleží na domluvě

[http://poetickej.net]

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: Orgie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-17, 10:57

Děkuji za nabídku.

Jsem z Prahy. Co se týče požadavků, tak jsou a nejsou extra. Systém bych chtěla vysadit do
4 prezentací a bylo-li by to bez problémů, tak i do dalších. Zájemců by bylo patně bylo povícero.

Otázkou je jest-li by se našel nějaký hodný člověk, který by se věnoval řešení našich lamích problémů.


Bylo by ideální, kdyby to byl někdo z Prahy. Někdo, kdo si poradí i s programováním, zvládne flash, nevadí mu multimedia, ustojí i nárůst dat nad 10GB denně a nepoloží ho vzdor techniky. Angličtina by měla bejt jeho druhý jazyk. Taky potěší systematičnost, spolehlivost a trpělivost.

No, prostě hledá se ideální "všehoschopný" muž, kterého baví dělat netradiční věci a chtěl by si pořídit "zajímavé" reference a nějakou tu kačku na přilepšenou.

Není nutné, aby měl dokonalé "estetické" cítění, je třeba dokonalé "technické" cítění.


Or.

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-18, 18:36

Čo znamená "ustojí i nárůst dat nad 10GB denně" ?

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-18, 20:50

to už není požadavek na pomoc, to je požadavek na HPP. A to "nějaká kačka"určitě nespraví... :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-18, 22:00

HPP ako hlavný pracovný pomer? Zas až tak veľa roboty to neni. Teda keď nerátam ako "řešení našich lamích problémů" riešenie kdejakých z prsta vycucaných požiadaviek v priebehu realizácie projektu. Lebo to je ehm... povedzme, že k obojstrannej spokojnosti je lepšie mať presný popis požiadaviek, zmapovanie procesov, analýzu, funkčnú schému... a od toho by sa dalo odraziť s cenou ;-) Ak to má byť seriózna vec, tak pod 10 až 12 €/ hod programátor nevstane z postele :-)

Potom je možnosť nechať to spraviť niekomu, kto začína, učí sa a potrebuje referencie. To býva lacné, no nemusí to oplatiť.

Tých "10GB denně" chápem ako traffic, čo je z hľadiska programovania jedno.

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-18, 22:23

To:pa3k
přešti si to ještě jednou

> ...
> 4 prezentací a bylo-li by to bez problémů, tak i do dalších. Zájemců by bylo patně bylo povícero.
> kdo si poradí i s programováním, zvládne flash, nevadí mu multimedia, ustojí i nárůst dat nad 10GB denně
> a nepoloží ho vzdor techniky. Angličtina by měla bejt jeho druhý jazyk.
> ...

BTW za 12 €/hod se fakt z postele nehrnu ani já... ale to už jsem OT :-))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 18.06.2008 22:23.

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: Orgie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-20, 11:31


> BTW za 12 €/hod se fakt z postele nehrnu ani já... ale to už jsem OT :-))


... ale každý ráno mažu do práce za 80 - 150 na hoďku, držím hubu a krok.

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-20, 11:39

Orgie napsal/a:
-------------------------------------------------------

> ... ale každý ráno mažu do práce za 80 - 150 na hoďku, držím hubu a krok.
hmm, tak to tě lituju :-))




-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Seznam znalců phpRS - propagace, podpora uživatelů a tak.
Zaslán uživatelem/kou: Orgie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-24, 15:13


Není důvod :o)))



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.