Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Informační mail
Zaslán uživatelem/kou: janza (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-08, 23:33

Zdravím, měl bych nápad na rozšíření, určitě nejen na mém webhostingu jsou omezené emaily na nějaký určitý počet za hodinu. Toto omezení se dá zpracovat zapisování mailů do databáze a odesíláním určeného množství přes cron, tuším by to nebylo tak složité a jako alternativa by tomu velmi slušela možnost odesílat maily přes SMTP server, co myslíte ? Berte mě jen jako zdroj nápadů, programátor nejsem.
Jinak bych chtěl poděkovat za vaši péči zde na fóru, je úsměvné, že jsem ještě za 2 roky, co se učím phpRS neměl potřebu sem napsat nějakou otázku. Vždy jsem předpokládal, že stejný problém už někdo přede mnou řešil a vždy tomu tak bylo. A skoro vždy zde bylo od zdejších guru řešení problému.
Tedy dík.
Honza

Re: Informační mail
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-09, 11:04

Posílání přes smtp je možné řešit např. pomocí třídy phpMailer. Nějaké řešení je uvedené tady [http://www.phprs.net/forum/read.php?32,25866,26008#msg-26008]. Ale moc (čti vůbec) jsem na to nekoukal, tak nevím, co to umí...

#Jinak bych chtěl poděkovat za vaši péči zde na fóru, je úsměvné, že jsem ještě za 2 roky, co se učím phpRS neměl potřebu sem napsat nějakou otázku. Vždy jsem předpokládal, že stejný problém už někdo přede mnou řešil a vždy tomu tak bylo. A skoro vždy zde bylo od zdejších guru řešení problému.

Amen ti pravím;)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava zdenekh v 09.04.2008 12:16.

Re: Informační mail
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-13, 11:57

Ten plugin (viz. odkaz na diskuzi v minulém příspěvku) funguje spolehlivě, využívá zmíněné třídy phpMailer. Jen to chce nějaký "použitelný" smtp server.

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Informační mail
Zaslán uživatelem/kou: janza (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-03, 21:59

Díky za info, o tomto pluginu jsem neměl ani ponětí.
Opět se prokázalo, že příspěvek byl zbytečný, stačilo použít vyhledávání :-)
Honza

Re: Informační mail
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-04, 09:03

Pokud ho použiješ, dej vědět jestli i u tebe funguje bez problémů abych z něj místo betaverze udělal normální verzi.

--------------------------
Mart, PStudio



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.