Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Javascriptové stopky do administrace
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-17, 20:19

Ad JiHO: jelikož se mi opakovaně objevila ta chyba co jí popisuješ, kdy to počítalo při znovu přihlášení jakoby dále a když to prošlo a propadlo, tak při dalším přihlášení to nanaběhlo, tak jsem to předělal. Teď to je tak, že to bere poslední záznam od daného uživatele a funguje to už bezchybně. Ta změna je připsána na konec toho článku na hepbegclubu. Jde o jeden přidaný řádek do databázového dotazu a do toho předchozího řádku se přidá jedna mezera.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Javascriptové stopky do administrace
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 07:27

Chvíli jsem pátral a nakonec jsem se ujistil, že je systémově správnější moje původní řešení:

místo
$dotaz.="WHERE kdo=".$GLOBALS['Uzivatel']->Ukaz('id')."";

použít
$dotaz.="WHERE idg=".$GLOBALS['Uzivatel']->IdSession."";

Potom to funguje i v tak nestandardních situacích, jako když třeba je na stejném počítači spuštěná administrace jednou v Exploreru a jednou ve FireFoxu, protože to bere vždy tu konkrétní session v konkrétním prohlížeči.


=== JiHo === WEB: Jitřní země ===

Re: Javascriptové stopky do administrace
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-19, 00:02

Jo, to máš asi pravdu. Nedočetl jsem to tak do podrobností. Až budu mít čas, uvedu to tam jako zlepšení (S tvým podpisem, neboj ;-) )
díky

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Javascriptové stopky do administrace
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-12-08, 18:52

ahojky, existuje nejaka finalni verze techto stopek?
nebo musim to krok po kroku upravovat?
dik
marty

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Javascriptové stopky do administrace
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-12-09, 00:55

Nee. Ale je to jen pár řádek kodu, takže to tak dlouho netrvá. Určitě si to uprav podle výše uvedeného doporučení od JiHo.

BTW nefunguje to, když počítač usne, nebo zavřeš laptop (nepočítá to s možností, že by se javascriptové odpočítávání mohlo zastavit). Asi by to chtělo ještě trochu upravit i pro tuhle možnost, ale nevím dost dobře jak.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Javascriptové stopky do administrace
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-06, 23:34

Ahojte, prosim vas o pomoc s rozjetim tohoto pocitadla.
implantoval sem si to dle navodu a nerozjel sem to..
Vselijak jsem to upravoval a presouval, az to mam ve fazi jak to mam ted, ale porad se mi nepodarilo presvedcit pocitadlo aby pocitalo co ma (ono si pocita svuj vlastni cas viz obrazek) ackoliv mu posilam to ze mam dovolenou minutu co mam nastavenou v config.php, pro jistotu jsem pouzil echo $result, radeji ale ukazu kod

ukazka kodu v admin.php ve funkci AdminMenu()


echo "<tr><td class='loginprouzek'>".RS_ADM_NAVIG_LOGIN.": ".$GLOBALS['Uzivatel']->Ukaz("username")." - ".Date("d.m.Y");
    echo "</td></tr>";
 
$dotaz="SELECT * FROM ".$GLOBALS["rspredpona"]."guard ";
$dotaz.="WHERE idg=".$GLOBALS['Uzivatel']->IdSession.""; 
$dotaz.=" ORDER BY idg DESC LIMIT 1 ";
$dotazuzivatel=mysql_query($dotaz);
$vysledek=mysql_result($dotazuzivatel,0,'cas');
$mezicas=strtotime($vysledek);
$mezicas=$mezicas+$GLOBALS['rsconfig']['platnost_auth'];
$result=date("n/j/Y g:i A",$mezicas); 

    
echo"
<tr><td class='loginprouzek'>posilam cas do JS:<br>$result</td></tr>   timto radkem vim ze posilam do JS cas kdy mi konci session 
<tr><td class='loginprouzek'><center>Odhlášení za:<div style=\"font-family:verdana;font-size:12px;margin-top:2px;\">
<script language=\"JavaScript\" src=\"cutdown.js\" TargetDate=\"$result\"></script>
</div></center></td></tr></table>\n
";


vysledny zdrojovy kod vypada takto:


<tr><td class='loginprouzek'>login: marty - 06.02.2011</td></tr>
<tr><td class='loginprouzek'>posilam cas do JS:<br>2/6/2011 11:08 PM</td></tr>
<tr><td class='loginprouzek'><center>Odhlášení za:<div style="font-family:verdana;font-size:12px;margin-top:2px;">

<script language="JavaScript" src="cutdown.js" TargetDate="2/6/2011 11:08 PM"></script>


Nahled jak to vypada je zde: [http://www.struhlovsko.cz/foto/nahled.jpg]
A js script je zde: [http://www.struhlovsko.cz/cutdown.js]

Predem diky za rady.

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava marty v 06.02.2011 23:41.

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.