Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: Ping (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-08, 12:04

Dobrý den, dělám stránky pro rádio a upravil jsem plugin novinky na plugin právě moderuje, ještě není dodělaná administrace.
Chtěl bych znát váš názor, případně různá vylepšení nebo nápady jak dodělat administraci. Za všechny nápady předem děkuji.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava Ping v 14.03.2007 16:08.

Re: Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-11, 07:50

<OT>
Spíše nahoď někde demo pluginu k vidění, ozve se ti IMHO více lidí, málokdo toto využije a tedy málokdo to bude instalovat do svého systému ... (ber to jen jako doporučení proto, pokud chceš nějakou větší odezvu)
</OT>

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-12, 09:51

tak tak, rovnez jsem nakukl na kskhodonin, ale nic zvlastniho kdo co neco nekde moderuje jsem nevidel, tak sem to ani nestahoval na testovani :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: Ping (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-14, 15:32

Zde jsou odkazy:

Plugin můžete stáhnout zde: <a href="http://www.kshodonin.info/moderator.zip">www.kshodonin.info/moderator.zip</a>
Podívat se na plugin můžete zde: <a href="http://www.moderator.kshodonin.info">www.moderator.kshodonin.info</a>
Administrace klasicky /admin.html jméno moderator a heslo heslo
Administrace není skoro vůbec dělaná protože nevím jak na ni. Nehleďte prosím na kódování a na ty různé znaky, nemám čas to teď spravovat protože stránku nehodlám využívat.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Ping v 14.03.2007 16:10.

Re: Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-15, 15:37

Tak jsem si to z dlouhé chvíle stáhnul, upravil a dodělal administraci. Zatím je to postavené na původní tabulce, ale asi by bylo lepší oddělit moderátory a vysílací čas. To možná udělám jako verzi 2. K vidění na [http://test.cidlina.eu]
Přihlašovací jméno do administrace je host a heslo taky host.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: Ping (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-15, 19:03

Je to super, ale nedalo by se to někde stáhnout? Já bych toto asi zatím s mými schopnostmi php neudělal (Zatím se teprve učím a nějaké složitější věci nepotřebuji, proto do nich pronikám pomaleji). Toto je ale úplně super.

Re: Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-15, 21:10

Super to rozhodně není, bylo to jen tak narychlo, ale jestli chceš můžu ti s tím v rámci možností pomoct. Když tak mi napiš na soukromou zprávu mail a probereme co od toho čekáš a co by to mělo umět.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Právě moderuje...
Zaslán uživatelem/kou: Ping (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-15, 21:18

Nemáš někde verzi na stažení abych se na to mohl podívat a potom ti napsat? Bylo by to pro mne lepší protože bych pak měl větší přehled a mohl bych ti napsat přesněji. Děkuji



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.