Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Integrování TinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-05, 20:10

jiricek napsal/a:
-------------------------------------------------------
> to JanVar
> reagoval jsem na :
> "bohužel wordovský formát snad umí jen málo editorů zbavit toho šíleného smetí..."

jasně, ale já reagoval na to, že i když budeš mít "Doc2Html" tak tobě práce přibude, protože to budeš toho smetí muset zbavit ty... BFU to rozhodně dělat nebude, protože jemu se přece libí to, jak to napsal, i s barevnými písmenky.. No ale to už je OT


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Integrování TinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-05, 23:15

Nehledě na to, že i kdyby to nakrásně používali, tak licence na třeba 20* DOC2HTML už bude docela lézt do peněz. A Jakub Vrána není zrovna z těch, které bych dokázal obrat, to to raději oželím. Jeho blog mi celkem pomáhá.

Re: Integrování TinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 12:04

Tak som pozrel na novú verziu a TinyMCE 2.0.4 vyzerá už celkom použiteľne aj v MOZ/FF, síce má stále nejaké muchy s formátovaním - napr. okno pre vkladanie smajlov, ale rozhodne to už vyzerá že funguje stabilne.

Re: Integrování TinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: jiricek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 13:30

to JanVar
Ale právě že Doc2Html kašle na všechny barvičky, fonty, délkové jednotky a zachová pouze sémantiku, takže ve svém CSS můžeš mít nadefinovány své atributy pro dané tagy.
Já nechci slepě obhajovat metodu konverze z Wordu, ale ze své zkušenosti vím, že většina lidí s ním alespoň trochu dokáže pracovat. Když mi autor pošle text we Wordu, je pro mě práce na minutu to otevřít, zkonvertovat a přes schránku vložit do administrace článků v phpRS. Když pustím BFU do administrace, tak mi tam udělaj tolik chyb, že to budu opravovat půl hodiny.
Jasně. Je to případ od případu, každý ať si zkusí různé možnosti a vybere si. Já jsem třeba Tiny nepřinutil aby pracoval s tagem <th>, když jsem chtěl hotovou editovat tabulku, tak mi všechny tagy <th> změnil na <td>...
Jo a ještě jednu věc jsem nevychytal při přímém zápisu článku. Zálohu textu, který vytvářím. Když mi nedejbože spadne okno tak jsou všechny úpravy v tahu. No a v mém věku se už ty myšlenky tak nehrnou, čili si jich musím víc vážit...:-) a ukládat.

Re: Integrování TinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 13:57

To jiricek...

jasne, chapu. No on vlastně i OpenOffice udělá celkem dobré html... :-)) (navíc zadarmo...)

> Když pustím BFU do administrace, tak mi tam udělaj tolik chyb, že to budu opravovat půl hodiny.
ale tady vidíš, že prostě pustit BFU do tvorby článku je děs a když nebudeš dostupný, tak nic nevyjde...

> hotovou editovat tabulku, tak mi všechny tagy ...
na tabulku si najdi "Html Tabulka" (je to pro windows...)

a pokud jde o myšlenku.. njn, ten němec je hroznej... ROFL

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Integrování TinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 17:23

Já sem si teď předělal Tiny pro verzi 2.8.0. Normálně sám používám html tagy, ale ostatní useri pro které jsem vytvářel jeden web nevedeli pomalu jak odeslat mail. Tak jsem hledal jak ot vyřešit a nakonec sem se rozhodl pro wysiwyg editor. Tiny sem si vybral proto ze se mi podarilo pomoci ibrowseru nastavit mnou definovane adresare pro prochazeni obrazku a jednoduche vkladani. Můžu tak používat Tiny spolu s pluginem spravce souboru. A implementaci Tiny sem uspokojil i zminene uzivatele. Pro ty kteri umi tagy sem si pridelal moznost prepinani mezi Tiny a html text area tak jak to bylo v puvodnim pluginu pro 2.6.5

Takze jaky je zaver podle me? Pro zkusene je wysiwyg editor prekazka a nemusi ho pouzivat, pro ostatni usery je to dobre ulehceni a sprehledneni prace. Proto neintegrovat do distribuce phpRS ale pomoci pluginu.

Souboru integrující FCKeditor a TinyMCe do nové verze phpRS 2.8.0 jsou ke stežení na :
Pokud bude mít někdo zájem soubory jsou ke stažení na:
[http://www.oldlukas.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava lukas v 23.03.2006 03:43.

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.