Knižnica : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně pluginu Knižnica?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-15, 22:39

Smiko:
No já když něco dělám, taky plno věcí přehlídnu, to je naprosto normální. I kdybych to pak prohlížel několikrát určitě bych si toho nevšiml. Navíc moje postřehy byly jen takové drobnosti, které nestojí za řeč. Jinak se už těším na finální verzi.

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-20, 16:20

Dalsia a zrejme posledna testovacia verzia

Co sa zmenilo ?
- automaticke nahravanie obrazku na server, co odstranuje problem s tym, ze obrazky mohla doteraz vkladat iba osoba, ktora mala pristup na ftp server.
su podporovane tieto pripony obrazkov: png, gif, jpg, jpeg
obrazky sa budu nahravat do adresara kniznica/, na tento adresar treba nastavit chmod 777
- opravene chyby html kodu (dik Jakez)

stahovanie:
[http://smiko.host.sk/phprs/down/kniznica.zip]

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-21, 23:39

Pustil jsem se do testování poslední verze a přišel jsem na pár věcí.
Velmi jsem uvítal funkci nahrání obrázku přímo z administrace. Když ale v administraci přidávám novou knihu a nemám k ní obrázek, tak to vypíše hlášku "Nesprávny typ obrázku" a kniha se nepřidá.
Dále pak v souboru cesty.php je na řádku 13 toto: <h2>".KNZ_NADPIS."</h2>, doplnil bych tam: align=\"center\" , stejně jak je to v ostatních případech, aby to taky tento nadpis zarovnávalo na střed.
Zkusil jsem i systémový blok a nechal jsem tam nastaveno vypsání 6 knih. Zobrazí se prvních 6 knih, ale čekal bych, že se bude zobrazovat 6 nejnovějších. Takto mi tam zůstává pořád jen těch prvních 6 a blok tak ztrácí smysl. V minulé verzi to fungovalo správně. Nevím, možná to dělá jen u mě, ale mám to na čisté instalaci phpRS.
No a pořád ještě zlobí odkaz "zpět" z detailu knihy v IE. V mozille a v opeře je to v pořádku.

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-22, 15:03

Jaj, no nespravne zadana podmienka. musim to spravit
aj tie cesty.php pozrem, lebo ten som nechal vlastne od prveho uvedenia bez zmeny, tak som si nevsimol
k tomu navratu o stranku spat pri detailnom zobrazeni informacii mne funguje aj na IE, mozno je chyba niekde inde
ten blok takisto potvrdzujem chybu, chybalo tam aby to zoradovanie od konca
diky za postrehy

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-22, 16:43

takze otazka na uzivatelov.
pridal som kolonku ISBN, a rozmyslam nad zrusenim kolonky Ilustrator. co vy na to ?

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-22, 17:22

ja myslim ze dobry napad. oni to hlavne v moc knihach nepisou a tak se to asi nikomu nebude moc chtit heldat nekde po netu (jako bych videl sam sebe sakra)

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-02, 01:11

Dalsia skusobna verzia pouzitelna uz na ostro!
pri pouziti tejto verzie treba dat adresaru [b]kniznica[b] chmod 777
[http://www.smiko.host.sk/phprs/down/kniznica.zip]

teraz bude cielom vytvorit dizajn co najprehladnejsi a lahko editovatelny pomocou css

RADY PRI VYPLNANI INFORMACII:
mená autorov vypisovat v tvare Priezvisko Meno
ak je viac autorov, oddelovat ich medzi sebou ciarkou

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava smiko v 02.01.2006 01:28.

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-02, 12:33

Když přidávám novou knihu včetně obrázku, tak všechno proběhne OK. Pokud ji však přidávám bez obrázku, tak mi to vypíše následující hlášku:

Warning: chmod() [function.chmod]: Unable to access in /mnt/storage/users/s/m/i/smiko/phprs/phprs/plugin/kniznica/kniz_admin.php on line 215

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /mnt/storage/users/s/m/i/smiko/phprs/phprs/plugin/kniznica/kniz_admin.php on line 215

Kniha byla přidána do databáze


Kniha je přidaná i obrázek none.gif se zobrazí.


Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-02, 12:43

potvrdene. zabudol som podmienku, ze nahravat obrazok sa ma iba vtedy ak nejaky existuje.
funkcnost Kniznice sa sice nemeni, len by vypisovalo tuto hlasku

diky za objavenie. vsetko je tak ako ma byt

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: Epic Arborius (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-12, 15:24

poslední betaverze je opravdu skvělá, už se těším na konfečnou verzi i s vyřešním nějakého deaultního CSS stylu pro vzhled tohoto pluginu

Epic Arborius
epic(at)mfantasy.org
[http://www.mfantasy.cz]
ICQ: 238-661-681

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-12, 15:42

Posledna betaverzia sa da pouzit na ostre pouzitie, graficke rozvrhnuta je ako tak spravena, len sa neda nastavovat cez CSS.
a to bude asi najtazsia uloha vymysliet dizajn aby vyhoval mnohym a dal sa dobre upravovat, lenze nechcem tvorit samostatne triedy ale v najvacsej casti by som chcel vyuzit pouzit existujuce z phpRS, ktore su nazvom nemenne. teraz sa do toho moc nemam, ale uz by som coskoro mal zacat :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: Epic Arborius (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-13, 20:55

já bych raději udělal nové, je to podle mě lepší, ale tak to je jen můj názor. Pokud to už do něčeho zakomponuješ, tak to někdy může být naopak nevhod. Zase ale odpadá nutnost přidávat něco do CSS pokud se to bude řídit podle už původních tříd

Epic Arborius
epic(at)mfantasy.org
[http://www.mfantasy.cz]
ICQ: 238-661-681

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: Dawe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-14, 13:11

souhlasim s Arboriusem, klidně bych vytvořilů pár nových, je jasný, že pro čistej text je zbytečný definovat nový třídy, ale na nějaký specifický veci bych jich klidně pár přidal

Dawe
[http://ww2-memorials.com]
PHP antitalent

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-14, 13:20

Epic Arborius, Dawe:

chapem, ze niektore bude treba definovat nove, ale chcem sa posnazit vyuzit stavujuce, ktore su nazvom nemenne, aby sa zmensila velkost celkoveho css

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-16, 18:38

priznam sa, ze som nemal cas na dokoncenie kniznice a ani sa mi vela nechcelo. ale teraz som si povedal, ze na tom treba zapracovat a dotiahnut to do konca. tak snad mi to vydrzi.
akurat som zapracoval na tom, ze pri viacautorstve sa nezistovali mena vsetkych vypisanych autorov ale presnej dvojice. teraz to u mna vyzera, ze to u mna na localhoste ide :)

ale pozor! podmienkou je aby sa autori oddelovali ciarkou! treba ich vypisovat v tvare priezvisko meno

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: Epic Arborius (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-22, 20:56

tak jsem stáhl k sobě celý plugin, nainstaloval běžně, a ačkoli mám nahrány slovníkové soubory v lang/přislušný soubor který byl v archívu - tak mi to nezobrazuje žáden jazykový set - buď jsem na večer tak blbý a slepý nebo já nevím.

Epic Arborius
epic(at)mfantasy.org
[http://www.mfantasy.cz]
ICQ: 238-661-681

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-22, 22:42

v jazykovych balickoch je taka podmienka, ze taha premenny $layoutkodovani zo suboru lengine.php. a ked tam ta premenna nieje tak to nebude fungovat.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: spicesoft (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-24, 17:29

Napadlo mě, že by nebylo špatné dodělat ke Knižnici blok, který by zobrazoval jednu z knih, která by se stala nabídkou týdne nebo měsíce včetně názvu a obrázku. Co myslíš smiko, bylo by to možné rozšiřit tento plugin o tento blok (Hit týdne nebo Hit měsíce)?
Myslím si, že by se to určitě hodilo.
Díky.
Libor

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-24, 20:12

Blok je uz dostupny a ukazuje najnovsie vydane knihy. chcel som povodne tam pridat aj zobrazenie najlepsie hodnotenych, ale z toho nejak upadlo

O tom bloku mozem porozmyslat, nebolo by to zle. len ako to vyriesit, jedine pridanim novej hodnoty do DB, a to by nebolo najlepsie riesenie. rucne by sa to niekomu asi upravovat nechcelo.
ja by som hlavne, keby sa dali jednoducho prepinat funkcie blokov, ze by si uzivatel vybral co tam chce mat. ale to je hudbou buducnosti, keby sa take nieco dalo a nebolo by to zlozite.
-----------
Este sa vyjadrim k tomu, preco kniznica stale oficialne nevysla. Je to sposobene tym, ze som ju zacal upravovat aj pre phpRS 2.8.0. ale najprv vide pre 2.6.5 pretoze pre 2.8.0 sa budu musiet tabulky. a taktiez tym, ze som nedosiel k ustalenemu dizajnu.
verzia pre phpRS 2.8.0 sa bude dat nastavit, tak ze urcite kategorie budu pristupne len pod urcitym levelom. a myslim, ze by sa to uvitalo aj u knih, ze budu dostupne len pod urcitym levelom. samozrejme prechodovy script bude zabezpeceny.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Knižnica - hľadám testerov
Zaslán uživatelem/kou: perest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-22, 07:05

Zdravím, mám dotaz. V knihovně mi to ukazuje, že hlasovat mohou jen registrovaní uživatelé. Poradí mi někdo, kde to mohu změnit, aby mohli hlasovat i neregistrovaní.

Díky

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.