phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Přechod na vyšší PHP
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-05, 08:25

Jaká to je verze?

Díval jsem se do té co mám já (2.3.5b) a řekl bych, že problém je trošku někde jinde.
V tomto kódu co mám k dispozici se využívá funkce myslq_result() se třemi parametry a domnívám se, že někdo nahradil funkci mysql_result() funkcí mysql_fetch_assoc(), ale vůbec si neuvědomil rozdíly v těchto funkcích a jaké vracejí hodnoty.

Pošli mi na mejla (prolamy(zavinac)email.cz) zdroják toho co máš.

Problém je, že $cisloclanku již také obsahuje asociativní pole a tak následný dotaz ani nemůže vrátit relevantní výsledek.

Řešení:
1. opravit kód změnou funkce na phprs_sql_result()
2. přepracovat kód na funkci phprs_sql_fetch_assoc()

Doplnit úpravu bezpečného komentáře dle pa3k! Tedy za použití htmlspecialchars()


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Přechod na vyšší PHP
Zaslán uživatelem/kou: cross182 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-05, 11:01

Je to verze 2.8. Plugin verze: phpRS Plug-in modul: Nej komentáře v1.1.4; // plugin do phpRS verze 2.3.5b . Mám pocit, že jsem to tu kdysi řešil a někdo mi řekl, že tato verze funguje i na dva osmičkovém phpRS. A taky to fungovalo (než hosting přešel na PHP 5). Pošlu ti tedy celý plugin na mail (ta úprava od pa3k tam už je). Díky.

×××---×××
www.ava-plus44.com
www.blink-182.cz

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.