phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-17, 22:43

dík moc trochu mě to nakoplo nějaké řešení jsem už našel ale i tak mě další podměty nakoply, uvídím co z toho vzejde :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: cross182 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 09:52

Ahoj, mohl bys tu prosím potom uveřejnit návod? Možná se mi to bude taky hodit.

×××---×××
www.ava-plus44.com
www.blink-182.cz

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 11:54

Až se k něčemu dokopu tak snad jo, ale zatím asi najdu nějakou alternativu. problém je v tom, že na jednom webu to bude pod kontrolou redaktora, takže tam možná bude ta varianta, kdy výběr rubrik skryji automaticky to padne do nejvyšší rubriky podle abecedy. Jelikož se to v přehledu výběru rubrik zde řadí abecedně a redaktor s ito pak přebere tedy dá tomu patřičnou rubriku. Do zdroje bych pak asi načítal NICK čtenáře.

Další varianta je ta, že potřebuji třeba z 5ti rubrik pouze 3 umožnit vidět čtenářům aby to mohli rovnou zařadit do patřičné rubriky, jelikož po odeslání se článek automaticky sám vydá. dejme tomu, že máme webík o vaření a potřebujeme to rozdělit třeba na SLADKOSTI, BEZMASÁ JÍDLA, JÍDLA S MASEM další rubrika je pak třeba INFORMACE, kterou netoužíme aby čtenáři viděli, jelikož si do toho dáváme články které pak voláme přímo.
Myslel jsem že budu trochu vycházet : index.php?akce=temata , kde lze rubriku schovat. Tak nějak to budu potřebovat překopat do přidání článku pro čtenáře a bylo by to :-)

Ale jak jsem psal zatím jsem neměl čas se do toho zažrat a rád bych aby z toho vypadlo jako index.php?akce=temata , kde lze rubriku schovat..........



Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: cross182 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 12:18

Vnukl jsi mi teď myšlenku (četl jsem sice i příspěvky předtím, ale ani jednou mi to nedocvaklo) s tím, že se výběr rubrik prostě skryje a bude to, jak říkáš, zařazeno do nejvyšší rubriky podle abecedy :)
Tohle mi asi bude stačit, jelikož si to v redakci už sami rozdělíme. Tak by mi odpadl jeden problém :)

×××---×××
www.ava-plus44.com
www.blink-182.cz

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 12:23

jj v tomto směru je to nejideálnější řešení a navíc když to jde přes schvalování :-) tak to asi budu na jednom webu řešit.

Ale když se to bude vydávat samo a budu chtít, aby měli možnost z 10ti rubrik to dát sami jen do dvou A, B, budu se muset do toho zahryznout :-) třeba je dnes ten správný den :-)

PS: mělo by stačit ve správných místech 4x odstavit // echo .............
zbytek bych nechal aby to načetlo výběr rubrik a tedy tak tu první v abecedě a uložilo do DB .......

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Atifan v 19.02.2011 12:30.

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: cross182 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 12:26

Jj, tak hodně štěstí :) Snad si vystačím s tím "skrývacím" způsobem :)

×××---×××
www.ava-plus44.com
www.blink-182.cz

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 12:31

Pokud to chceš řešit trošku systémově, pak stačí poupravit administrační rozhraní rubrik a dát tam volbu pro zobrazování rubrik pouze v addarticle. Té bude pak přiřazena hodnota např. 2 (tak jak jsem ti to popisoval v předchozím příspěvku.)

Takováto rubrika se pak nezobrazí nikde jinde než jen v addarticle (poupravený výběr v souboru addarticle)


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 12:45

už jsem to našel :-) jestli nepotřebujete k životu pro čtenáře funkci //index.php?akce=temata
Tak si vše řídíte administrací, kde jen v rubrikách určíte rubriku v tomto přehledu viditelnou, jelikož jí stejně lze pak zavolat třeba odkazem : //search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=11
tedy zase tolik skrytá není.

Ale dá se to právě využít v addarticle :-)
zkuste si sami :-)
addarticle.php
řádek asi 274 jak u koho ...........


$dotazsez=mysql_query("select idt,nazev,id_predka from ".$GLOBALS["rspredpona"]."topic order by level,nazev",$GLOBALS["dbspojeni"]);

Upravit na:

$dotazsez=mysql_query("select idt,nazev,id_predka from ".$GLOBALS["rspredpona"]."topic where zobrazit=1 order by level,nazev",$GLOBALS["dbspojeni"]);


Právě to se mi na phpRs líbí a líbilo, všechno vypadá jako veliký problém a chce to jen v klidu se na to posadit a je to prkotina :-) většinou všechno v phpRs je již vytvořeno akorát, že je třeba ta funkce někde jinde, tak si jí stačí zavolat nebo v tomto případě si vzít co potřebujete :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava Atifan v 19.02.2011 12:52.

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 12:52

no a pokud v podmínce bude zobrazit=2 pak bude vybrána jen tato rubrika (bez úprav nebude viditelná jinde, tedy bude se v systému chovat jako nastavená "nezobrazovat").

Pokud i tuto rubriku budeš chtít mít vidět v systému, pak musíš upravit všechny dotazy v systému týkající se takulky TOPIC s podmínkou zobrazit>0


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Lonanek v 19.02.2011 12:53.

Re: Uživatel - psát článek (Pomoc prosím, 27.1.)
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-02-19, 13:04

uáááá, už se v tom zase nějak ztrácím ztrácím :-)
tedy asi tak - svého jsem dosáhl, tedy tak mi to splňuje to co potřebuji :-)
ostatním "budiž mocná tvá ruka nápomocná" :-)
rozhodně všem zúčastněným dík :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Atifan v 19.02.2011 13:05.

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.