phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Život RS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-12, 12:33

Atifane, ten konec se ti povedl... děti lego, tátové phpRS... :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Život RS
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-12, 20:14

Občas zasednu i k tomu legu :-)
No dejme tomu, že za tu dobu co dělám phpRs já tak já už byl tátou. Takže věřím tomu, že za tu dobu se z několika phpRsáků tátové i stali :-) tak jsem možná to přirovnání trefil... :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Život RS
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-31, 01:18

Děkuji za vaše reakce. Někteří co jste reagovali, jste mě také pomohli (poradili). Taky jsem to už napsal, že phpRS mě vyhovovalo nejvíc, ale čas obětovaný odstraňování různých chyb při používání se stával někdy dost neúnosný. Nefunkčnost stránek z tohoto důvodu mě stála i peníze, už nešlo jen o zábavu.
Takže pokud to máte jako hračku, tak vám i trochu závidím a držím vám palce. Na druhou stranu já mám taky svou hračku, která mě zaplaťpámbůh živí.
Mějte se pěkně a přeji vám příjemnou zábavu ještě hodně dalších let s phpRS.

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.