phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Blokovaný uživatel (administrace)
Zaslán uživatelem/kou: Dave007 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-04-04, 19:34

Zdravím,

někdo se zřejmě snažil dostat do mé administrace phpRS 2.8.x a byl mi zablokován účet (jsem jediný admin, žádní další uživatelé). Prosím tedy o info, jak uživatele odblokuju (zřejmě v mySQL databázi?).

Díky předem za rady, které by mohly pomoci, příště už budu moudřejší a zvolím jiné přihlašovací jméno než jméno autora článků...

Dave

Edit:// Tak je to špatné... Na mail dorazil odblokovávací mail, účet jsem odblokoval, ale pořád mi to píše špatné heslo... Potřeboval bych rychle poradit, jak jej zjistím přes mySQL, než bude pozdě a přijdu o články.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Dave007 v 04.04.2009 19:39.

Re: Blokovaný uživatel (administrace)
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-04-04, 19:40

Já bych prvně zkusil toto: [http://www.phprs.net/forum/search.php?32]
A když by to nepomohlo, tak tohle: [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,10252,10252]

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Blokovaný uživatel (administrace)
Zaslán uživatelem/kou: Dave007 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-04-04, 19:56

Tam jsem vyčetl: Zmena hesla na default spravíš podobne, MD5 defaultného hesla je: 955db0b81ef1989b4a4dfeae8061a9a6

Co mám tedy kam zadat? Pokusím pokud možno o přesný kód. V tomhle moc chodit neumím.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Dave007 v 04.04.2009 20:22.

Re: Blokovaný uživatel (administrace)
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-04-04, 20:21

Nevím jak přistupuješ do MySQL, ale dejme tomu, že pomocí phpMyAdmina, tam si najdeš tabulku rs_user a ve sloupci password přepíšeš to co tam je tímto defaultním heslem a pak se pomocí něj přihlásíš. Doufám, že víš, jaké je defaultní heslo (přihlašoval ses pomocí něj poprvé do administrace). Samozřejmě ve sloupci blokovat by měla být nula.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Blokovaný uživatel (administrace)
Zaslán uživatelem/kou: Dave007 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-04-04, 20:29

Ano, web je na ic.cz a přihlašuji se přes phpMyAdmina. Vidím tam tabulku rs_user, když ji rozkliknu, co mám udělat dál? Nikde tam nevidím kód, který bych přepsal.


Edit://
Už jsem to našel, bylo to v Projít, Upravit...
Díky moc, zachránil jsi mi web :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Dave007 v 04.04.2009 20:39.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.