phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Smazání odkazu na rubriku
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 15:23

Potřeboval bych abych u všech článků smazal odkaz na rubriku, myslím ten obrázek, který je ve standartní verzi, a po kliknutí na něj, se mi zobrazí ve stejné sekci uvedené články, plus editovat nadpis článku aby se taktéž nezobrazoval seznam článků ve stjené rubrice. Co musím v šabloně editovat abych to vše odstanil ?

Re: Smazání odkazu na rubriku
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 16:04

Nevím jestli jsem přesně rozumněl Tvému problému, ale ve standardní verzi existují dvě článkové šablony, standard a press.

Co použít šablonu press místo standard? Zkoušel jsi to?

Seznam článků, které se zobrazí pod článkem jsou tazvané související články. Pokud tam při editaci/přidání článku nic nevypíšeš co se Ti tam zobrazí???

Vyzkoušej varianty.


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Smazání odkazu na rubriku
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 16:07

Pro zobrazení obrázkového odkazu na rubriku je pořád stejný kód v jednotlivých částech článkových šablon postavený nějak takto: <a href=blablabla><img src=blablabla></a>, tak si to tam najdi a smaž.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Smazání odkazu na rubriku
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 18:41

Děkuji, za tuto radu, po pravdě mě nenapadlo takto to udělat.
Lolanek: "Nevím jestli jsem přesně rozumněl Tvému problému, ale ve standardní verzi existují dvě článkové šablony, standard a press. "

Též děkuji za tuto radu:
Zdenekh: "Pro zobrazení obrázkového odkazu na rubriku je pořád stejný kód v jednotlivých částech článkových šablon postavený nějak takto: <a href=blablabla><img src=blablabla></a>, tak si to tam najdi a smaž."

Teď si vlastně v oné šabloně vymažu co k té stránce nepotřebuji a mám to, že. Čistá webová stránka, kterou uživatel bude moc editovat.

Nyní bych potřeboval jedinou radu, jak a nad tím si též dost lámu hlavu, jak udělat fotogalerii na principu této:
[http://kovarstvikazda.cz/brany_ploty.htm] kde vlastně po výběru v pravo sekce: po rozkliknutí se zobrazí seznam fotek, po rozkliknutí vybrané fotky by se zobrazili pod fotky k dané fotce a po kliknutí na jednu z nich zvětšenina. Jde toto udělat pomocí fotogalerie, nebo nějakého pluginu ?

Děkuji za Vaši pomoc !Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Tkim v 24.02.2009 10:04.Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.