phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Anketa
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-11, 17:54

Zdravím, vie niekto poradiť ako upraviť anketu, aby v nej mohli hlasovať len čitatelia, ktorý sú registrovaný viac ako x dní a súčasne splnili podmienku, že sa za ten čas aspon x krát prihlásili na web?
Na webe plánujem sútaž, a chcem obmedziť zneužívanie hlasov, resp. registrovanie len kvoli pridaniu hlasu.
Ďakujem.

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-12, 09:53

Zjistit, jak dlouho je čtenář registrován, se dá zjistit snadno. Kolikrát se přihlásil, to už ale tak jednoduché nebude, protože systém zaznamenává jen poslední datum přihlášení, nikoliv kolikrát se čtenář přihlásil. To už bys musel si na to přidat do systému vlastní sledování. Takže jediné, co můžeš zjistit, je, zda se čtenář po registraci alespoň jednou znovu přihlásil (kromě dne samotné registrace).

Pak je třeba upravit funkce v souboru ankety.php (potažmo v spefce.php, která obstarává zobrazení ankety v bloku), tak aby si ty dané údaje vytáhla z db a zkontrolovala dle podmínek, které si tomu stanovíš. Bez té nutnosti kontroly počtu přihlášení je to záležitost jen zásahu do těchto dvou souborů, přidání jednoho dotazu do db a nějakého toho if na kontrolu.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava zdenekh v 12.02.2009 09:54.

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-12, 19:33

Moje znalosti php nie su také aby som zvládol sám upraviť, vedel by si konkrétne napísať čo , kde a ako upraviť?

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-12, 22:44

Bohužel na psaní konkrétního kodu teď nemám čas, potřebuju se věnovat jiným věcem. Snad se ti podaří někoho na to ulovit.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-16, 21:36

Ale aj tak ďakujem za radu.
Nájde sa niekto kto by vedel pomôcť?

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-26, 13:53

Nájde sa niekto , kto by vedel spraviť túto úpravu? Na odmene sa určite dohodneme.

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-27, 16:28

Zruš odkaz výpisu na všechny ankety a tu danou "aktivní"anketu dej do bloku jen pro prihlaseny ctenare.
A NEBO vytvor pro anketu(y) clanek(nky) a tu vloz do toho clanku, a jaky pak s tim slozity strachy :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-01, 20:03

Ale to je to isté , ako keď ju mám nsatavenú len pre registrovanývh a moj problém, registrovanie len kvoli hlasovaniu , to vobec nerieši...

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-01, 20:22

no... tak teď už nějak přestávám rozumět tomu co chceš a připadá mi to jako zbytečné z toho co píšeš zcela na začátku.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-01, 20:25

Presne ako som písal na začiatku - aby mohli hlasovať len čitatelia, ktorý sú registrovaný viac ako x dní a súčasne splnili podmienku, že sa za ten čas aspon x krát prihlásili na web - chcem obmedziť registrovanie len kvoli pridaniu hlasu.

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-01, 20:50

No a tak ten co se zaregistruje má stejně třeba level 2 a pak podle zásluh jde dál, co přiděluje správce, nebo automat po určitém čase...........
No vlastně by vcelku stačilo jen v Přidání ankety udělat rozšíření od kterého levelu bude dostupná, tak jako třeba bloky, články a pod...., hmmm píšu si do denníčku, jakto že to anketa ještě neumní :-)
Ale tvůj problém to asi zatím stejně nevyřeší, jelikož to do týdne stejně sotva napíšu :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Anketa
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-01, 22:27

To by bolo riešenie, anketa podla levelov, a automatické pridelenie napr. levelu 3 po určitom čase. Ale to bude asi tiež dosť úprav, že?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.