phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: intranet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-12, 09:12

Sú tomu 2 roky ako vyšla verzia 2.8.1, takže Happy birthday :)

PS: Vie niekto v akom stave je nová verzia?, iste sa na ňu nie jeden z nás teší ako na mimino :)

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: aggi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-13, 18:57

Kdy výjde netuším, zajímalo by mě to taky... Ještě víc by mě zajímalo, co bude "umět"...

Momentálně zvažuju o dodělání pluginu kterým by se více méně dalo generovat menu.

Určitě by se našlo víc lidí kteří chystají nějaké pluginy, které by eventuálně mohly v další verzi být...
Neuvolní tvůrci nějaké info???

...::: [http://aggi.empyrea.net/] :::...

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-14, 03:11

Nová verze bude, kdy není momentálně možné říct (bylo by sprosté něco slibovat, pže reálné datum není v silách nikoho momentálně sdělit). Jirka je zavalen prací ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš Skalík (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-23, 22:20

Už víc než dva roky s radostí používám phpRS systém. Vyhovuje mi, je přehledný, bezpečný, spolehlivý, dokážu jej i se svými amaterskými znalostmi celkem dostatečně upravit pro vlastní potřeby.
Díky za něj všem, kteří jej stvořili a vyvíjeli.
Také pravidelně sleduji, zda-li se něco děje v rámci vývoje nové verze. Rád bych nějak podpořil vývoj systému. Pomohli by finance? Kdybychom se mi uživatelé domluvili na nějakém paušálním ročním příspěvku, který by byl pro jednotlivce relativně přijatelný, mohlo by to dát dohromady nějaké prostředky, které by umožnili Jiřímu Lukášovi a ostatním spolutvůrcům věnovat nějaký čas a energii této bohulibé práci?

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Fit (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-27, 09:23

Jo, to by možná nebyl špatnej nápad, kdyby to pomohlo. Je ale pravda, že stávající systém mi dostatečně vyhovuje:-). Ale klidně bych si zaplatil za lepší funkce a nové praktické věci...

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-27, 17:09

Pak se poohlédni po komerčním řešení. I pokud projekt podpoříte finančně, neznamená to, že bude vytvářen k obrazu vašemu atd. Jinak Jirka asi určitě nějaké "donates" neodmítne.

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš Skalík (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-28, 10:17

Nechtěl bych aby se phprs vyvíjel k mému obrazu (jednak jej ani nemám, jednak si myslím, že na to nemám). Komerční řešení je drahé. Nevím jestli by Jiří donates neodmítl, snad ne, obrátím se s tím dotazem přímo na něj. Ten první dotaz jsem zde uvedl především proto, že mě zajímal názor vás všech, komunity kolem phprs. nechtěl bych si tím, že bych přispěl nějakou stokorunou, dělat nějaké nároky na phprs, spíše bych to chápal něco jako členský příspěvek do klubu nebo co já vím. Je to jen nápad, možná špatný?

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-28, 16:16

K tomu se může vyjádřit asi jedině Jirka - komunita kolem phpRS je naprosto dobrovolná, nezisková a pochybuju, že by někdo chtěl z phpRS takto profitovat - svůj čas tomuto projektu věnují daní lidé dobrovolně. Jirka ovšem jako vývojář a majitel phpRS možná podobné donates uvítá a možná mu to umožní věnovat se phpRS více, než se v poslední době věnuje (spíše nevěnuje). Podobné "almužny" jsou u OS projektů naprosto běžné.

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-30, 13:10

Osobne som Jirkovy zaplatil za jeden web, klient chcel web bez odkazov na phpRS tak si za to zaplatil tisícovku a tú som odovzdal Jirkovy ako určitú odplatu za povolenie takýto web prevádzkovať. Takže aj tadiaľto vedie cesta... Osobne si myslím, že každá pomoc je vítaná, skôr ako finančná čiastka v rádovo stokorunách je vhodnešia pomoc s vývojom, tvorba modulov, pomoc s prekladmi, pomoc s tvorbou grafiky... pomoc v písaní článkov... Ono totiž tá stokoruna nikoho nevytrhne, čas programátora je oveľa drahší a aby mali finančné dary efekt, muselo by ich byť veľa - čo nepredpokladám že niekedy bude.

Re: Výročie phpRS
Zaslán uživatelem/kou: intranet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-30, 13:35

S prekladom som tu už raz pomohol (viem že "raz" je málo, ale ...), takže ak by bolo potrebné, veľmi rád pomôžem opäť ;)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.