phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-01, 22:28

Hraji si s tím celý den a nedaří se mi. Jedná se mi o problém kde po vytvoření autora či redaktora, A po nastavení práv - Se snažím zatrhnout "Správá článků" přístup k modulu povolen - Checkbox mi jde zakliknout, ale poté co dám uložit. Tak je opět zakázán. Jedu na verzi 2.8.1a.
Nemáte někdo s tím zkušenosti prč mi nemohou autoři ani redaktoři přidávat články ?
Zkoušel jsem to obejít tím, že jsem si zatrhl v defaultu aby měli při registraci nového redaktora či autora defaultně vše povolené - ale tma jsme si všim, že správa bloků, správa článků, modul čtenáři, reklama, interní galerie - mi pro změnu nejdou zase přepnout. - zakákat. A naopak když jsem je kzoušel povolit z vypnutého stavu kde jsem to měl originálně nastavený nešly zapnout. Nevíte někdo kde dělám chybu ? Prosím moc o pomoc. Jak to vyřešit. Nejsem v php nikterak moc kovanej.

Re: Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-02, 10:53

Ako prvé by som kontroloval, či nie sú poškodené databázové tabuľky + následné SQL: REPAIR TABLE...

Re: Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-02, 11:10

Ale nejde mi to ani _ vlastním dva na tomto systému běžící weby... ani na jednom nastavení práv u redaktora či autora. Stáhnul jsem si verzi 2.8.1z tohoto webu a provozuji na hostingu WZ. Pomohlo by mě kdo rozumí tomu kódu, jen říct kde editovat daný kód... stačí mě jen jediny učet redaktora co bude moc přidávat články a rubriky měnit. Tot vše. Nemáte někdo přehled v php kde to upravit ?

: Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-04, 21:14

Prosím Vás lidičky neexistuje nai nějaký plugin pro správu ttěchtle uživatelů :?

Re: Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-06, 10:02

Lidi, prosím Vás nebite mě. Už jsem na to přišel. Já su vůůůl.
Vymažte prosim tuto problematiku.

Re: Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-06, 15:07

www.hash.cz/inferno/otazky.html

Re: Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: *Petr* (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-06, 19:32

proč jsem si jen od začátku tohohle problému myslel, že to dopadne takhle :)

ELHcards | Pivní sběratelé | Pivní sběratelství | PENAweb | KSK | MACkits | Laktos collection | Kartičkové kalendáříky

Re: Redaktor ani autor nemůže přidávat články
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-07, 07:11

Aby i ostatní veděli čehož jsem se svým lamostvím dopustil. Tedy: Jsem měl nainstalovaný phprs se špatnou jazykovou sadou. Ačkoliv naprosto vše fungovalo normálně, tak například přidávání modulů redaktorům apd. nešlo - správa článků apd.
Přidal jsem si tím práce, že jsem si celé menu apd. předělával z těch klikiháků do češtiny - čímž došlo k dalším nesrovnalostem.
Proto doporučuji instalaci všem ostatním smolařům phprs s jazykovou sadou 1250.

Děkuji za vyslyšení.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.