phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Nejde web v IE 6 :-(
Zaslán uživatelem/kou: Dexter78 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-14, 15:01

Peknej den preju vsem, chtel jsem se zeptat na jeden problem s IE6. Nekolik navstevniku mi psalo, ze jim nejdou zcela zobrazit stranky www.mirova.cz cele a korektne. V IE7 i ve Firefoxu je vse v poradku. Poradite mi plis nekdo jak to muzu a kde napravit? Pouzivam verzi 2.8.0 Diky

Re: Nejde web v IE 6 :-(
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-14, 21:29

v IE 6 se to zobrazí asi tak kilometr široké, to záhlaví je tam patrné (i když takhle široké) a je tam patrný ten levý sloupec. Předpokládám, že ten zbytek tam také někde bude, ale bude odsunut někam hodně doprava. Nedokázal jsem ho ale najít. Je tam několik vnořených tabulek a v nich divy.

Nejsem si jist, co přesně bude dělat tenhle problém, ale pořídil bych si na Vašem místě taky IE6 - dá se to někde sehnat aby jste měl více verzí (já sice nemám IE7 - jelikož mám W2K) ale mám takto IE 5, 5.5 a 6. A někde jsem četl jak si nainstalovat IE6 i IE7 současně.

Pak bych zkusil celé to záhlaví (jsem tam 3 divy, absolutně i relativně pozicované, tipoval bych, že to možná dělají ony) nahradit jedním jednobarevným obdélníkem, pro začátek pevné délky, jestli se to nespraví. Pokud ano, předělal bych to záhlaví. Jinak bych asi udělal pevný layout - když nastavíte nejčastější šířku, tak to bude vidět dobře takových 80-90% uživatelů a ten zbytek nebude mít moc práce si to zobrazit. A je s tím mnohem lepší práce.

<OT> jinak ať žije Mírová pod Kozákovem (osobní vzpomínky z mládí) </OT>




Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Nejde web v IE 6 :-(
Zaslán uživatelem/kou: Dexter78 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-14, 23:14

Diky moc za radu. Vyzkousim to pres vikend a dam vedet :-) Jinak IE6 si ted pro toto ladeni poustim ve virtualu, takze to jde. Diky a pekny vikend

Re: Nejde web v IE 6 :-(
Zaslán uživatelem/kou: aggi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-18, 16:14

Omlouvám, se je to trochu mimo mísu, ale třeba ti to pomůže ten webík dotáhnout.

Program na spuštění více verzí IE v jednom PC, je popsaný i s odkazem na stránce:
[http://www.jakpsatweb.cz/clanky/tri-verze-exploreru-najednou.html]

Sám ho využívám jede bez problému, byť na netu je spousta návodu "JAK NA TO" tak tohle se mě osvědčilo.

...::: [http://aggi.empyrea.net/] :::...

Re: Nejde web v IE 6 :-(
Zaslán uživatelem/kou: Dexter78 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-18, 19:38

Diky moc. Uz jsem to doresil. Problem byl v css. Resp. IE7 v pohode, Firefox take ale IE6 si s tim nedovedl poradit. Uz jsem to vyresil :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.