phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Problém po přihlášení do admin sekce webu
Zaslán uživatelem/kou: Paja (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-11, 11:17

Po přihlášení do admin sekce phprs se mi objeví níže uvedené hlášky a nemůžu se dostat na žádnou položku v admin sekci, nevím co s tím mohl by jste mi někdo poradit, zkoušel jsem hledat ale konkrétní odpověd jsem nenašel.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/h/hetsmek/data/www/studenti/config.php:1) in /mnt/data/accounts/h/hetsmek/data/www/studenti/autor.php on line 143

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/h/hetsmek/data/www/studenti/config.php:1) in /mnt/data/accounts/h/hetsmek/data/www/studenti/autor.php on line 486

Re: Problém po přihlášení do admin sekce webu
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-11, 11:44

to se tu resilo a vyresilo jiz mockrat - chyba je v config.php na prvnim radku (to tam v te chybove hlasce pise)

Re: Problém po přihlášení do admin sekce webu
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-11, 12:08

a já ti to ještě upřesním, máš tam znaky, které tam nepatří...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.