phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-01, 16:26

Zdravím všetkých foristov!

Mám zaujímavý problém a ešte stále niesom doma v PHP.
Redakčný systém mi beží. Zároveň súbežne i môj vlastný web.portál. Urobil som si vlastné riešenie, cez úvodnú obrazovku sa to člení na RS a portál. Môj problém je ale v tom, že nezávisle fungujú, avšak pokiaľ idem cez úvodnú obrazovku na RS, ten mi hlási problém s hlavičkami. Je mi to jasné, že sú rôzne ale musia byť (aspoň zatiaľ som to tak riešil). Bez úvodnej
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="cs" lang="cs">
v index.php mi nebeží možnosť voľby RS alebo portálu a jej zadaním zase RS s hlavičkou
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
hlási chybu.
Nie mi je to celkom jasné s týmito hlavičkami, nedá sa to nejako riešiť. Nedá sa pôvodná nejako resetnúť aby sa nepobila s hlavičkou v RS.

Poradte, vďaka.

Vďaka.

Re: Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-01, 22:53

Nepíšeš presné znenie chybovej správyu, ale predpokladám, že nejde o HTML hlavičky ale o HTTP headers.

Re: Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-02, 08:37

Výpis chybovej hlášky:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /apache/mnt/www.sohars.sk/index_rs.php:7) in /apache/mnt/www.sohars.sk/trwebstat.php on line 223
- kde je kontrolované cookies čitateľa.
Je to možné vidieť u www.sohars.sk ak si to pozrieš pri voľbe redakčný systém.

Re: Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-02, 09:08

posíláš je dvakrát, podíej se na zdroják

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-02, 14:56

Ja viem, že dvakrát a dokonca rôzne. ...ale, bez prvej mi nefunguje počiatočná voľba členenia na RS a portál a bez druhej obsiahnutej vo fs_base.sab mi rozbije celý RS.
... z toho dôvodu sa pýtam, či nejde nejako, keď volám prvú voľbu členenia a odtial odskakujem na RS, odblovať (resetnúť) prvú aby nebola posielaná.

Re: Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: Mar_ek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-03, 17:26

Mě to normálně šlo, bez chyby. Zkoušel jsem to v Opera 9.52 a pak v IE 8 beta2. Akorat v tom IE nejde to menu v tom nephp ale to bude asi problém IE, je to beta. V Opeře vše OK.

Re: Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-03, 19:34

Díky za ochotu a pomoc. Ja používam Mozilu a tam bol problém a kedže Mozilu používa dosťc ľudí považoval som to za nedostatok.
Poriešil som si to úpravou menu tak, že som pustil do RS čistý html kód bez Doctype, no a tam to je už poriešené.

Re: Hlavicky scriptov
Zaslán uživatelem/kou: p.boss (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-05, 12:29

Nazdar Lidi, taky mam tento problém. Pokud se chci přihlásit do administrace

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /storage/www1/5/site44385/wwwroot/phprs/config.php:1) in /storage/www1/5/site44385/wwwroot/phprs/autor.php on line 144

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /storage/www1/5/site44385/wwwroot/phprs/config.php:1) in /storage/www1/5/site44385/wwwroot/phprs/autor.php on line 487

Mám stáhlou verzi UTF-8. Sice mi jde čeština, ale zase se nepřihlásím. Nejdříve jsem si stáhl verzi win1250, tam mi sice nešla čestina, ale s timto jsem problém neměl. Tabulky jsem předělával.

Podívat se můžete na zirov.php5.cz/phprs heslo je standardní.

Předem děkuji za pomoc.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.