phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: mhhory (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-15, 12:37

Mám takový problém. V případě přidání jakéhokoliv pluginu, který je přidán správně a v konfiguraci/správa pluginů (ho vidím, že je přidán a měl by fungovat) se mi nechce v Uprava Bloku/přidání blok - zobrazit blok pro daný plugin. Tzn. že nemůžu vybrat danou šablonu, jelikož se mi tam nezobrazuje.... mám phprs 2.8.1 a jediné šablony co tam mám jsou:
- Systémový bloky a potom nějaký Syst (což nevím co je, ale bohužel to tak neslouží)...

Může mi někdo poradit v čem je problém, že ty šablony nevidím a potom nemůžu přidat blok z pluginu? Nainstaloval jsem galerii ale díky tomuhle ji nemůžu aplikovat.

Díky...

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-16, 14:51

Výstup z
SELECT *FROM rs_plugin;
vypíše niečo podozrivé?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 16.08.2008 14:52.

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: mhhory (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-17, 12:46

RS_PLUGIN ... jsem nikde v žádné složce nenašel ? Tak nevím, kde ho mám hledat.... Ale pluginy se mi normálně a v klidu nainstalují v tom problém není. Problém je v tom, že je nevidím když chci přidat blok v šablonách.

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-17, 13:33

To nahoře od pa3ka je dotaz na databázi (třeba pomocí phpMyAdmina) to nenajdeš v žádné složce. Nebo si vytvoř zálohu dat z té tabulky třeba jen na obrazovku, pomocí administrace phpRS. -->záloha DB

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: intranet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-18, 06:44

Nie je nahodou problem medzi verziami utf-8 a win-1250?, kedze odsekne Syst-ÉMOVÝ.

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: JasuKi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-18, 07:52

Taky bych to tipoval na kodování. Dělalo mi to taky, plugin se nainstaloval v pořádku, akorát při výběru pluginu bylo pouze Syst, ale po vyběru pligin fungoval. Po překódování pluginu se zobrazil už normálně.

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: mhhory (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-19, 14:16

TREFA !!!

přesně tak se to chová u mě.... nainstaluji plugin a a je vidět pouze SYST!!! Jak provedu překodování pluginu?

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: intranet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-19, 14:51

LOL tak jednoducha rada, som si fakt nemyslel :)
Kodovanie zmenis napr. v programe PSpad, podla mna najlepsi soft. aj na tieto veci. Konkretne v Menu si das Format a kodovanie ktore pouzivas a potom to uz len Ulozis / Save a prekopnes na server.

Re: Problém - přidání bloku
Zaslán uživatelem/kou: mhhory (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-19, 14:59

To Intranet: díky moc za radu... vím jak to udělat, ale nevěděl jsem v čem.. .ted už jsi mě nakopl tak to zkusím



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.