phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Anketa s hodnocením
Zaslán uživatelem/kou: bartahk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-03, 06:05

Jsem naprostý nováček, navíc uživatel (nikoliv autor a programátor). Starám se o www.fcolympia.cz a rád bych připojil k článkům z jednotlivých fotbalových utkání vždy Anketu se známkováním hráčů. Myslím, že to všichni znáte ze sportovního zpravodajství, pokud ne, tak: Anketa by obsahovala maximálně 18 jmen a u každého by se hodnotilo výběrem ze známek 1 až 5 (jako ve škole) a u každého by se zobrazoval graficky a číselně průměr obdržených známek.
Pokud byste měl někdo takovouto nebo podobnou anketu už připravenu nebo byl schopen ji vytvořit, byl bych tomu velmi rád.

Franta
www.fcolympia.cz

Re: Anketa s hodnocením
Zaslán uživatelem/kou: bartahk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-03, 06:07

Samozřejmě přivítám i jakýkoliv názor na kvalitu stránek www.fcolympia.hk a náměty na jejich vylepšení. Znovu podotýkám, že jsem jen uživatel, musíte na mne "polopatisticky".

Re: Anketa s hodnocením
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-05, 17:51

Anketa sa spraviť samozrejme dá, len to chce trocha práce. Podobný systém som robil pre hodnotenie filmov, len je podstatne obsiahlejší a zložitejší. Myslím, že to čo potrebuješ by spravil dobrý programátor za pár hodín práce.

Re: Anketa s hodnocením
Zaslán uživatelem/kou: bartahk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-05, 19:26

pa3k napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Myslím, že to čo potrebuješ by spravil
> dobrý programátor za pár hodín práce.

Jenže - kde vzít a nekrást, jak se říká?




Franta
www.fcolympia.cz

Re: Anketa s hodnocením
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-06, 10:51

Myslím, sú tu ľudia, ktorí majú čas a sú schopní niečo také vytvoriť.

Re: Anketa s hodnocením
Zaslán uživatelem/kou: bartahk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-06, 12:02

pa3k napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Myslím, sú tu ľudia, ktorí majú čas a sú schopní
> niečo také vytvoriť.
>

Už jsem zkoušel oslovit Marta, zda by nešel nějak lehce (fakt vůbec nemám představu, co to obnáší časově) upravit jeho plugin Kvíz.
Jeho odpověď byla: "Dobrý den, určitě bych to neřešil úpravou pluginu test-kvíz.
Nejjednodušším řešením by bylo vytvořit nový plugin ve kterém by se vytvářely seznamy hráčů pro každý požadovaný článek. Dál pak vytvořit novou článkovou šablonu pro tento nový typ článku, kde by se do kódu přidalo to hlasování se zobrazením výsledku. Kód článkové části by byl podobný tomu který je použit u hodnocení článků a administrace by mohla být podobná testu-kvízu (kvíz obsahuje plno věcí které tu nejsou potřeba, navíc by muselo být pole označující číslo článku, ke kterému to patří ... nebo formou combo boxu/roletky se seznamem)."
Pravdou je, že jsem rozuměl akorát tomu "Dobrý den", dál to byla v podstatě španělská vesnice. Dokážu přesně specifikovat, co bych chtěl, jak by to mělo vypadat, ale nejsem schopen to připravit programováním. Takže asi tak - na levačku...




Franta
www.fcolympia.cz



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.