phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-23, 21:01

Mel bych takovy dotaz,nikde jsem nenasel odpoved udelal jsem si v phprs strankovy alias v html formatu. V jednotlivych bunkach bych chtel vzdy obrazek a popis k nemu, plus jeste nejaky text. Dalo by se na obrazek vyuzit interni galerie? Nejak se mi nepodarilo "ukecat" phprs znacky. Kdyz je normalne napisu do bunky v html kodu,tak se mi pouze zobrazi mnou napsany text.Diky za odpovedi

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-23, 21:23

protože aliasy neprocházejí běžně přez phpRS, ale pouze se zobrazují jako html, tak nikoli

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-24, 08:59

Využil bych spíše kombinace neviditelná rubrika (ve verzi 281) a článek nezobrazený na hlavní stránce. Pak už jen hodíš odkaz na ten článek a v něm můžeš značky využívat do haleluja. Aliasy bych nepoužíval vůbec, pokud jde využít možností článků (a těch je fakt hafo, při troše tvůrčí fantazie;)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: bronikus999 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-21, 12:47

Nevím zda nemám volbu stránkového aliasu někde omezenu, každopádně v adminu přidám nový alias s voláním na soubor co mám na FTP ať v *php nebo *txt příponou - web mi tento obsah nezobrazuje, napíše jen, že požadovanou stránku nelze zobrazit ap. už nevím co s tím...

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-21, 14:09

jestli se nemejlim tak alias je určen pro HTML soubory a ne TXT a PHP

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: bronikus999 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-21, 15:12

Tak zkusil jsem i HTML ale nejde ani toto. Nejspíš je to opět jeden z mnoha důvodů proč phpRS opustit a přejít na více podporované RS jako WP,Drupal,Joomla ap. tady člověk musí neustále jen laborovat nad věcmi které jsou už několik let vyřešeny.. dík za help!

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-21, 15:55

Návod z roku 2005
[http://www.phprs.net/forum/read.php?2,6776,7892#msg-7892]
Mimochodom, stránkový alias je funkcia, ktorá je dávno prekonaná a prežitá - dá sa plnohodnotne nahradiť jednoduchých generovaním vzhľadu priamo v tovojom php súbore (návod tu je) alebo použitie článku v skrytej rubrike.

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-24, 21:40

no, mě stránkový alias fungoval vždy. uložil jsem html soubor jako text (s příponou .txt a do toho souboru jsem vložil vše co je MEZI tagy [body] a [/body]. A klaplo to vždy. Ale jak výše uvedeno nedá se v tom vyhledávat a tak pokud to jen trochu lze, používám články. Společně se skrytou rubrikou a možností nezobrazovat na první stránce to pokry vše, co potřebuju

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Strankovy alias
Zaslán uživatelem/kou: bronikus999 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-24, 21:57

Kryšpíne mohl by ses prosím ozvat na icq: 328 251 980? Dík moc...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.