phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: tbk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 18:35

Prošel jsem pomocí vyhledávání toto fórum a nikde nenašel...
Jde nějěk udělat, aby se mi kdekoliv (klidně admin sekce) zobrazovala IPčka lidí, kteří si právě prohlížejí WEB, případně jsou nyní přihlášení a WEB si prohlížejí??? Stačila by i podrobná historie IPček, které na WEB přistoupily a hlavně v kolik hodin přesně (stačí minuty). Nemusí to být vlastnost phpRS (i když by to bylo lepší), příp. plug-in, jakkoliv...
Moc díky

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 18:58

byl na to plugin, stací upravit pro novou verzi phpRS

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 18:59

rs_stat_ip
rs_kontrola_ip

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 19:04

pa3k napsal/a:
-------------------------------------------------------
> rs_stat_ip
> rs_kontrola_ip
>

njn, ale jemu šlo o plug-in... :-))


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 19:18

JanVar napísal/a:
>
> njn, ale jemu šlo o plug-in... :-))
>
O plugine som nevedel, keď som písal príspevok tvoja odpoveď tu ešte nebola.



Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 21:21

To: pa3k
čímž jsme ovšem nepomohly tazately... :-))

tuším se to jmenovalo "OnLine", ale skutečně jen hádám. Takže pohledat v archivech, případně si někdo vzpomene lépe než já

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 21:32

takže tady to roste...

[http://infoportal.oslavany-cz.eu/download.php?akce=detail&id_detail=49&sekce=1]

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: tbk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-27, 07:52

Díky, omrknu

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: tbk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-27, 21:24

Tak jsem si plugin stáhnul (večer doma, v práci nemůžu), založil tabulku v databázi (a plní se, jak jsem si později všiml), plugin nainstaloval a umístil do jednoho z bloku (je to přednastavený systémový blok), ale ouha...
na stránce to v míste bloku vypíše jen "ERROR: select NICK z ACTIVE" a zastaví se výpis celé stránky
zřejmě tam bude někde chybka, nebo něco vorám...
Verzi phpRS používám 2.8.0, přímo v txt v pluginu píšou, že je určen pro 2.8.0
koukal jsem se i do zdrojáku, ale nic jsem nevykoukal
nemáte prosím někdo nápad, čím by to mohlo být???
díky

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-27, 21:53

tbk napsal/a:
-------------------------------------------------------
> na stránce to v míste bloku vypíše jen "ERROR:
> select NICK z ACTIVE" a zastaví se výpis celé
> stránky

Chybka tam není, ale tento plugin je pro použít s chatem, to znamená, že skript nenašel odpovídajíci NICK v tabulce ACTIVE, jestli chat nepoužíváš, tak ti to prostě nepoběží, nebo si to budeš muset upravit a propojení s chatem vykuchat. Navíc si nejsem jist, zda to bude dělat přesně to co požaduješ, ale šlo by to pro tvoji potřebu upravit.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: tbk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-27, 22:47

To ale bohužel nebylo nikde napsáno... předělávat plug-in nebudu, protože PHP moc neovládám a vynaložený čas nebude odpovídat užitku...
Kdybyste někdo věděli o nějakém šikovném plug-in, který není svázán nuceně s jiným, hoďte sem prosím link.
díky

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-28, 11:11

Niečo by určite šlo vytvoriť. Myslím, že je to celkom užitočná vec, takže by som sa do toho asi aj pustil. Moja predstava je ale trocha komplexnejšia, takže to bude chieť viac času. S časom je to u mňa problém, takže nič nesľubujem.

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: intranet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-31, 15:35

Dalo by sa to urobit aj tak aby to bolo pripadne (podla volby) mozne vidiet len v administracii?, aby to bolo len pre potreby admina. Obcas sa totiz musim prehrabat v databazke aby som nasiel kto to tam prave je.

Narazil som na jeden problemik - mne by sa hodilo, keby som si mohol pozriet datum poslednej aktivity aj u autorov, tak ako je to mozne pri citateloch. Mozno by som sa nejakym zazrakom aj preluskal k pozadovanemu vysledku v tabulke Sprava uzivatelov (autorov), lenze neviem ci to nejako mozem "okopirovat" z tabulky Citatelia. Nerad by som totiz zabil (tyzden) tym, ze to nakoniec nepojde, alebo si este "dorafem" celu administraciu, prip. web.
Ak niekto vie ako na to - aspon ma nakopnite (ktore subory, resp. prikazy mam pouzit).
Dakujem

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-16, 13:48

to zjistovani IP u olnine ctenaru jsem mel kvuli chatu abych tam mohl lidi banovat.
nainstaloval sis i DB? Bo bez toho ti to nepojede.
Ted presne uz nevim jak to pracuje, programoval sem to pred dvema roky, ale pokud mas zajem tak se na to muzu kouknout a nostalgicky zavzpominat :-)
a pak nekde mam script se kterym si krasne ty online IP vypisu.
Ten ale neni soucasti balicku chat a online jsou.




ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: tbk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-30, 21:28

marty: pokud bysis našel chvilku času a plugin omrknul, moc by mi to pomohlo...
moje představa je asi taková, že např. v bloku, který bude jen pro level "admin" nebo přímo v admin sekci bych viděl IP adresy uživatelů, kteří jsou aktuálně on-line nebo ještě lépe všechny přístupy za posledních x dní / x posledních přístupů (vč. časového údaje příchodu nebo zobrazení stránky)
úplně super by bylo, kdybych si v admin sekci v nějakém menu mohl navolit, komu která IP patří (abych na první pohled odlišil známé čtenáře...)
vím, že je toho moc, ale takhle by se mi to líbilo... leč moje znalosti php na to jaksi nestačí
díky všem, kteří ví jak na to a pokusí se o cokoliv, co by to mohlo i vzdáleně připomínat, případně doporučí něco, co funguje podobně

Díky

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-02, 06:44

kuknu na to..

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-06, 19:22

Marty pls nemůžeš mi poslat ten plugin pro zobrazování ip adresy, když někdo najede na web?

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-06, 23:08

pokud si jej upravis pro 28x tak klidne

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-07, 16:45

Když tak mi to pošli jestli můžeš na cz829946.zavinac.tiscali.cz.
Chápu, že ta diskuze se týkala jen chatu, ale někde jsem se tady dočetl, že to zobrazování ip je součást inline jsou, ale já to tam nemám.
Jinak děkuji za ochotu.

Re: Jak zobrazit IP adresy lidí, kteří si právě prohlížejí WEB?
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-14, 18:46

Ahoj Marty,
prosím tě používám Chat a v databázi mám tabulku active, která ukazu IP toho kdo je přihlášen, ale pouze xxx.xxx.xx a to ostatní x.xxx chybí. Šlo by to nějak upravit aby to zobrazovalo celou IP?
Děkuji za odpověď.

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.