phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: sika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-17, 13:35

Jelikož jsem to ve fóru nenašel, zkusím se zeptat.

1. Jde udělat, aby se články umístěné v podrubrice nezorazovaly v nadřízených rubrikách?
2. Jde zařídit aby se v seznamu rubrik zobrazovali podrubriky dle jednotlivých úrovní. Jinak řečeno, aby se podrubrika zobrazila až po nakliknutí příslušné rubriky?

Snad jsem to popsal srozumitelně. Díky za radu.
Slávek

Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-17, 14:22


Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-17, 14:26


Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: sika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-19, 07:34

Bod 1 vyřešen. Díky. Ale bod 2 jsem v tom odkazu nenašel. Zkusím to rozvést. Jde o to, že když si zobrazím seznam rubrik "index.php?akce=temata" tak se mi tam nezohlednují úrovně. Zobrazí se mi všechny rubriky. Potřeboval bych, aby se podrubriky rozbalily až po nakliknutí mateřské rubriky. Je to možné? Díky za radu.

Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: markof (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-21, 16:04

Zdravím všechny,

mám ten samý problém. Nechápu proč se mi, když si kliknu na seznam rubrik, zobrazí úplně všechny rubriky - tedy i s podrubrikami. Podrubriky by se měli zobrazit až poté co si kliknu na příslušnou rubriku. Poradíte někdo co s tím?

Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-21, 16:34

Jestli tě správně chápu, tak systémový blok seznam rubrik toto umí a takto funguje (viz. soubor spefce.php). To co ty chceš, obsluhuje funkce ShowTopics v souboru engine.php. Tu bude třeba upravit. Zkus se inspirovat v kodu tvořícím systémový blok seznam rubrik. Ale asi to nebude tak jednoduché.......

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: markof (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-21, 20:19

Jo, přesně tak ... nejedná se mi o systémový blok, nýbrž o showTopics funkci. Docela se divím, že to tady ještě nikdo neřešil, přijde mi to jako docela problém. Kdyby měl někdo nějaký tip, nebo přímo kód na úpravu, tak budu rád.,

Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-22, 08:39

Budeš se tím asi muset zabývat sám a přepracovat si to. Čím se inspirovat jsem ti už napsal.

#Docela se divím, že to tady ještě nikdo neřešil, přijde mi to jako docela problém.

Já osobně to jako takový problém nevidím, protože na spoustě webů se tahle funkce ani nepoužívá, zpravidla jen seznam rubrik v bloku....... Z toho důvodu se to tu asi vůbec neřešilo.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Správa rubrik
Zaslán uživatelem/kou: Saxxl (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-09-07, 16:08

Už jsi pořešil bod 2. ? Hledám zde na foru už dlouho a stale nic... Potřebuji přesně totéž, respektive aby se třeba po nakliknutí odkazu zobrazil seznam podrubrik, včetně popisů...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.