phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 09:50

Doufám že nebude vadit nové téma, ale mám pocit, že by se to mohlo ztratit.
Nepočítám drobné úpravy a vylepšení, ale tohle jsou chyby co by mohly odradit Vaše čtenáře při používání Vašeho phpRS na Vašem prostoru.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Readers aneb nový čtenář
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 09:54

Dnes jsem si jen tak zkusmo zkoušel co to udělá třeba při stejné přezdívce atd.
Ouha neudělá to nic, problikne reload a koukate na nadpis "Úprava osobního nastavení", ale dál nevíte co bude , nebo se bude dít neděje se nic.
Zkousel jsem soubor readers.php z bety1, iz bety2. Zatim nevim v cem je chybka........
Normální reg funguje ok, nefunguje asi tedy jen porovnání na existenci čtenáře s podobným jménem, atd.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 10:35

Pravdepodobne zabudnutá zmena akcie, oprava:
if ($pocetjmeno>0):
  // CHYBA: Vámi vybraná přezdívka X je již obsazená! Zvolte si jinou.
  $GLOBALS['cte_modul_text'].="<p align=\"center\" class=\"chybastredni\">".RS_CT_ERR_4_A." \"".$GLOBALS["rjmeno"]."\" ".RS_CT_ERR_4_B."</p>\n";
  $GLOBALS['akce']='showtxt'; // zmena akce
  $chyba=1; // chyba
endif;

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 10:42

zaujímavé, táto chyba sa pravdepodobne týka starších verzií. každopádne nie je ohrozená bezpečnosť ani funkčnosť, ide len o nezobrazenie chybovej správy, takže nič hrozné sa nedeje



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 25.01.2006 10:43.

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 18:44

Jo nedeje se nic hrozneho :-) jen to odradi uzivatele jelikoz pak nevedi co se deje jestli to jako nefunguje nebo co, jelikoz jim to nerekne ze treba zvolena prezdivka je pouzita....

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 19:36

To Atifan: Jsi si jistý, že se tato chyba vyskytuje v aktuální phpRS 2.8.0 beta2? Já bych řekl, že tam chyba již není (byla pouze v první betaverzi)?

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 20:29

Jirko promin i dalsi nebijte me, trosku jsem se rozebehl spatnym smerem ted jsem zjistil ze jsem vytratil funkci nastav, ktera je v souboru trmyreader.php, jsem to ale trubka a lama sklanim hlavu mezi kolena a mlcim, mlcim, mlcim ............

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-31, 19:17

No ani nevim jestli je to chybka, ale mam tenhle malinkatej problemek. U predchozi verze jsem pouzivala vzhled bewell 3, kterej jsem si kapanek upravila - zmenila barvy. V css souboru mám daný aby mi datum a název novinky byl psán červeným písmem, novinka pak modrým a o něco menším, než je písmo třebas v článkách.
V tédle nové verzi je název a datum novinky psanej stejne jak text (tj modre) a písmo je taky stejne velke...
Nevite nekdo kde je zadrhel?

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-31, 20:59

zadrhel je v tom, ze sa upravil layout. zmenili sa nazvy tried v css. ked vyjde nove phpRS tak to podla toho musis upravit

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-31, 22:15

diky :)

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Rosťa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-06, 23:49

Jak vám funguje registrace čtenářů?

Mě ne. Tedy čtenáře zaregistruji ale to je vše. Dál mi to s ním nepracuje.
Nainstaloval jsem phprs_v2-8-0_beta2 zprovoznil (bez úprav) přidal jediný plugin showlogin
(doma mi běží easyphp 1.8 : apache 1.3.33 - php 4.3.10 - mysql 4.1.9 - phpmyadmin 2.6.1).

Čtenáře nově zaregistruju a odešlu form (showlogin -> Neznámý čtenář)
znova se přihlásím a odešlu form (showlogin -> Přihlášen)
přejdu na hlavní stránku (kamkoli) (showlogin -> Neznámý čtenář)

Přitom mi 265 běhá bez problémů. Kde je chyba?

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-07, 00:14

Divny, blbe nadefinovanej konfig? Koukal jsem ted na cistou 280b2 a normalne to slape........

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: CHYBY
Zaslán uživatelem/kou: Rosťa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-07, 15:23

Tak problém s těmi čtenáři je asi trochu jinde. Nějak (a nevím jak a proč) mi ti čtenáři nefungují když phpRSko na localhostu přesunu do podadresáře localhost/aaa/ (a nefunguje pouze to přihlášení ostatní chodí). Tak mi prozraďte kde dělám chybu. Předem díky



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.