phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-26, 15:15

Potřeboval bych, aby co jeden level, to jeden uživatel, ale ten co má vyšší level nevdiěl ten nižší jen k němu přiřazený. Je toto možné ?

To znamená: Standa má přiřazený LEVEL 2 a LEVEL 1 - vidí jen tento level. Petr má LEVEL 3 a vidí jen LEVEL 3 a LEVEL 1, Kamil má LEVEL 4 a vidí i LEVEL 1. Nevíte někdo jak na to ?

Díky

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-26, 15:19

Jediné řešení je překopat celý level systém... IMHO dost šílený.

Jen ze zvědavosti, proč chceš takovou šílenost?

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-26, 19:50

Provozuji pár webů - různá škála oborů - kovoobrábění, truhlář apd... chtěl bych udělat systém - phprs -> kde by každý majitel webu se mohl přihlásit, měl vlastní nastavení -> dle aktivování služeb, kde by viděl návštěvnost svého webu, odkud na něj přišli, možnost registrace do vyhledávačů a můj reklamní systém, moje reference, zkrátka aby každý viděl jen to co já chci ;-).

Bohužel jsem na překopání systému krátkej. Myslel jsem, že se tímto směrem už někdo zabýval a existuje nějaký plugin, nebo cokoliv.. podle mne by to nemělo být tak složité, možná překopání users nebo něčeho podobného. Ale moje hlava to nebere.

Kdyby se našel nějaký spojenec... rád bych ho uvítal a jako odměnu bych mu mohl nabídnout třeba reklamní banner na mém webíku či tak...

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-26, 20:11

Jestli jsem to správně pochopil, tak na phpRS bys postavil systém, kam by se tvoji "klienti" chodili koukat na informace o svém webu (které stojí sami o sobě). Takže by phpRS fungovalo jako taková informační centrála. No na to by stačilo napsat plugin, kde by se po přihlášení zobrazovalo dané info danému uživateli, a ty bys to přes admin phpRS spravoval.

No, třeba na to někoho seženeš (já se ti do toho pouštět nebudu, čas...).......... A nebo ti ještě někdo poradí něco jiného.........

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-27, 07:14

Přesně jak píšeš. Jen to nějak vymyslet...ale o tom nemám páru jak to provést.

Neděláte někdo na tom ? Nemáte něco podobného ?





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Tkim v 27.01.2009 07:15.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-27, 08:48

Pokiaľ viem, taký plugin volne neexistuje, dal by sa však pomerne jednoducho spraviť. Niečo na spôsob privátnych personalizovaných správ pre čitateľov.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-27, 11:37

Neměl by jsi zájem takový plugin vytvořit ? Nebo mi sním jen poradit, pomoct.. prosím.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Tkim v 27.01.2009 11:53.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-04, 06:58

he, :-) mam ho v planu uz asi 2 roky :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-04, 23:27

A jaký je výsledek tvého tvoření AtiFane ?


Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-07, 09:42

Zatím to vidím asi na dlouho nic, co jsem shodil Atifan, dávám celou svou verzi znovu do kupy, čistím ladím, vychytávám starý pluginy a pod. Takže vcelku asi ani nebude dlouho nic k vidění. Jen když jsem to tu četl, a sem tam pročítám vždy si zase na něco dalšího vzpomenu co jsem kdy chtěl .... :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-25, 14:02

A nemáš tedy něco co by mi mohlo s tímto pomoci ?

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-25, 18:21

No .....
A co třeba, použít možnost skrýt rubriky a nepožívat šablonu pro zakázané články.
Dotyčným pak podle Levelu do jejich menu pouze přidat odkaz na jejich rubriku. :-)

Teď mě akorát napadá jedna věc a další poznámka na práci , achjo :-(
Jak je to pak z vyhledáváním článků které jsou pod levelem a nebo nepoužívají ani zakazovací šablonu
ukážou se ve výpisu? Jdu testovat. stačí vyhledat jenom " a " :-) a uvidíme :-)

Tak paráda to FUNGUJE, tedy jestli je článek v xx LEVELU a přijde cizák tak ani hledáním ho nenajde.
Ty co maji XX level vypiše se jim dejme tomu při hledání články rubriky co jsou jako skrytá :-(

Takže asi to stejně nic neřeší, možná jen malililinko, jinak bezpečně oddělit os sebe ne :-(

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Atifan v 25.02.2009 18:25.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-25, 18:29

ještě jedině mě napadá udělat takovou habaďuru, něco jako alias, že třeba udělám level 2 a 3
ale levelu 2 dovolit číst pouze z levelu 10
a levelu 2 dovolit číst z levelu 20. eeeeeeeeeeeeee blbost, nedomyšleno........................

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-25, 18:48

Co upravit podmínky pro výběr levelu.

Je tam něco jako

Search.php:
ř. 264
// test na aktivnost ctenarskeho leveloveho subsystemu; zaroven musi byt vypnute pouziti zakazove sablony
if ($hlidatlevel==1&&$zakazsab==0):
$pole_obsah_podminka[]="l.hodnota<='".$GLOBALS["prmyctenar"]->UkazLevel()."'"; // level ctenare musi byt vyssi nebo roven levelu clanku
endif;

TrClanek.php:
ř. 490
// level ctenare musi byt vyssi nebo roven levelu clanku; zaroven musi byt vypnute pouziti zakazove sablony
if ($this->kontrolalevel==1&&$this->zakazova_sablona==0):
$dotaz_where_pole[]="l.hodnota<='".$this->ctenar_level."'";
endif;
ř. 558
// level ctenare musi byt vyssi nebo roven levelu clanku; zaroven musi byt vypnute pouziti zakazove sablony
if ($this->kontrolalevel==1&&$this->zakazova_sablona==0):
$dotaz_where_pole[]="l.hodnota<='".$this->ctenar_level."'";
endif;
ř. 652
// level ctenare musi byt vyssi nebo roven levelu clanku; zaroven musi byt vypnute pouziti zakazove sablony
if ($this->kontrolalevel==1&&$this->zakazova_sablona==0):
$dotaz_where_pole[]="l.hodnota<='".$this->ctenar_level."'";
endif;
ř. 733
if ($this->clanek["level_hodnota"]<=$this->ctenar_level): return 0; else: return 1; endif; // test na platnost clanku

Nezkoušel jsem to, imho pokud by bylo = pak to vybere pro čtenáře pouze jeden level.
Není mnou testováno. Je to jen návrh řešení.



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-26, 17:30

Já to teď přes víkend zkusím otestovat pokdu mi něco nepřijde.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-26, 19:02

HA zajímavé taky zkusím pokoukat asi bych spíš v daném problému využil pouze "rovná se" to by splnilo podmínku problému co se tu řeší. Ale je to rozhodnout se buď a nebo, tedy bude se to používat tak a nebo tak(za stara).
Smíšeně se to asi nebude moc používat. Ale zase vzhledem k tomu, že se umí spojit třeba 4phpRs na jednu DB.........


Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-01, 22:45

Tak bohužel se nezadařilo, ale s tím odkazem článk upro určité level to není špatný nápad.

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-01, 23:09

To musí chodit. Chce to si pohrát s podmínkama a vychytat hlavně všechny podmínky. Je jich víc
Případně i přidat AND level, který potřebuješ.


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Tkim (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-06, 13:17

J8 jsem asi uplně marnej. Nevím si s tím rady...

Re: Co level - to přístup pro jednoho uživatele
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-06, 14:15

Já bych věděl jen nemám absolutně čas, ale furt to mám v hlavě.. Už, už, už se to blíží i k tomu že to zkusím a použiju, ale se*u se teď s jedním webem kde je opravdu těžké vysvětlit pojem rubrika, název článku atd............ :-(

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.