phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
2.8 a priorita výpisu článku v seznamu rubrik
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 15:21

měl by jsem dotaz jak je možno nastavit prioritu při výpisu článku v seznamu rubrik ve verzi 2.8,pokud nastavim vyšší prioritu článku tak přednostně je jenom na hlavní stránce,ale v seznamu rubrik je to dle datumu,hledal jsem na foru,ale našel jsem jenom návod na verzi 2.65 [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,7439,7439#msg-7439] ,ale ten se nedá použí na 2.8,může nějakej borec poradit jak to udělat ve verzi 2.8?
děkuji i za ostatní..

Re: 2.8 a priorita výpisu článku v seznamu rubrik
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 16:42

Lze pouzit :-)

Jen na rychlo sem si to ted zkusil a vysledek je to co potrebujes.

v search.php na radek 313:

$dotaz.="FROM ".$GLOBALS["rspredpona"]."clanky as c, ".$GLOBALS["rspredpona"]."levely as l WHERE ".$obsah_podminky." c.visible=1 AND c.datum<='".$dnesni_datum."' AND c.level_clanku=l.idl ORDER BY ".$dotaz_tridit." LIMIT ".$limit_start.",".$limit_kolik;

pridej za ORDER BY - priority desc, takto:

$dotaz.="FROM ".$GLOBALS["rspredpona"]."clanky as c, ".$GLOBALS["rspredpona"]."levely as l WHERE ".$obsah_podminky." c.visible=1 AND c.datum<='".$dnesni_datum."' AND c.level_clanku=l.idl ORDER BY priority desc,".$dotaz_tridit." LIMIT ".$limit_start.",".$limit_kolik;

a melo by to chodit tak jak to chces.

Re: 2.8 a priorita výpisu článku v seznamu rubrik
Zaslán uživatelem/kou: StandaF (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-16, 16:03

lukas napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Lze pouzit :-)
>
> Jen na rychlo sem si to ted zkusil a vysledek je
> to co potrebujes.
>
> v search.php na radek 313:
>
> $dotaz.="FROM ".$GLOBALS["rspredpona"]."clanky as
> c, ".$GLOBALS["rspredpona"]."levely as l WHERE
> ".$obsah_podminky." c.visible=1 AND
> c.datum<='".$dnesni_datum."' AND
> c.level_clanku=l.idl ORDER BY ".$dotaz_tridit."
> LIMIT ".$limit_start.",".$limit_kolik;
>
> pridej za ORDER BY - priority desc, takto:
>
> $dotaz.="FROM ".$GLOBALS["rspredpona"]."clanky as
> c, ".$GLOBALS["rspredpona"]."levely as l WHERE
> ".$obsah_podminky." c.visible=1 AND
> c.datum<='".$dnesni_datum."' AND
> c.level_clanku=l.idl ORDER BY priority
> desc,".$dotaz_tridit." LIMIT
> ".$limit_start.",".$limit_kolik;
>
> a melo by to chodit tak jak to chces.


Prosim nenasel jsem :
> pridej za ORDER BY - priority desc, takto: - to jsem v tom search.php nenasel, takze nevim kam to pridat... nasel jsem to co bylo uvedene vyse (koncici LIMIT ".$limit_start.",".$limit_kolik;) a pod tim je hned:
else:
$dotaz="SELECT c.link,c.seo_link,c.titulek,c.uvod,date_format(c.datum,'%d.%m.%Y') as vyslden,c.tema,c.autor ";
$dotaz.="FROM ".$GLOBALS["rspredpona"]."clanky as c, ".$GLOBALS["rspredpona"]."levely as l WHERE ".$obsah_podminky."

tak vazne nevim, kam to mam pridat.... Diky za pomoc, jsem zacatecnik, tak se omlouvam za pro Vas trivialni dotazy... Diky za pomoc


Re: 2.8 a priorita výpisu článku v seznamu rubrik
Zaslán uživatelem/kou: StandaF (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-17, 11:40

Tak jiz mi to funguje (samozrejme za pomoci jine osoby ;-) ) , ale zjistili jsme, ze to funguje ne jak to potrebuji...

Dam priklad: (pokud kliknete v levem menu na "Seznam rubrik" pote na "planovane akce") - [http://chmod.euweb.cz/search.php?rstext=all-phpRS-all&rstema=3] - zde potrebuji, aby se ty clanky seradili dle priority, kterou nastavim v administraci

Dale bych potreboval, zda by slo, aby misto jen jednoho clanku (dle stejneho postupu, jaky je popsan vyse) se mi nezobrazoval jen jeden radek, ale cely clanek jako na hlavni strance....

Diky!!!

Re: 2.8 a priorita výpisu článku v seznamu rubrik
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-17, 15:56

Všechno jde, stačí upravit dotaz výpisu

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: 2.8 a priorita výpisu článku v seznamu rubrik
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-17, 16:32

Výpis výsledkov vyhľadávania cez článkovú šablónu sa tu riešil tiež. Stačí pridať parameter do URL do generovania bloku.

Re: 2.8 a priorita výpisu článku v seznamu rubrik
Zaslán uživatelem/kou: StandaF (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-18, 08:24

Vypis hledani pres clankovou sablonu jsem tu nenasel, ale nasel jsem toto :
[http://www.phprs.net/forum/read.php?28,10923,10927#msg-10927]

Je to ono? - ja se nejdriv zeptam, nebot jsem se poradne zhrozil, ze bych to mel nekam zapsat (jsem totiz zacatecnik a nevim kam to dat...)
Pokud to je ono, mohl by mi nekdo prosim napsat podrobnejsi navod jak to udelat, aby to fungovalo?

Diky!!!



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.