phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Levely
Zaslán uživatelem/kou: samuliak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-07, 17:00

Mam taku otazku: naco sluzia Levely? Akosi na to neviem prist..

---------------------
SAMULIAK
itweb.ic.cz

Re: Levely
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-17, 17:53

Něco jako přístupové zony :-/
Tedy všichni i cizáci maj automaticky 1.
V konfiguraci lze nastavit, že regnutý čtenař bude mít 2.
Tedy když dáš nějaký blok, článek a pod. pod level 2 uvidí to jen přihlášený čtenář.
Když uděláš další levely s vyšším číslem, nižší do něj neuvidí a vyšší vidí vždy všechno pod sebou.
Je to jako když skládáš bloky 001 - 255
Tedy dále potom můžež i z registrovaných čtenářů udělat jen registrované a nechat je na levelu 2 a nebo jako VIP a posadit je třeba do levelu 5. Tedy to znamená že uvidí pak víc než jen regnutej čtenář.
Uf - chapito ??

Pro ostatní:
v rámci levelu nefunguje PDA, stejně tak asi i WAP. Wap zatim nevim nejak jsem netestoval.
Co se týče náhledu článků s vyšším levelem, vídí je google, ale jen úvody.
Po odkazu na článek se pak zobrazí šablona o nepřístupu a nebo jak máte nastaveno.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Levely
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-18, 00:42

chcem sa spytat tie levely budu predefinovane.. ze ich je napr 5 + vip
alebo si ich mozes dako vytvarat a pak budem k clankom davat ten level...

a este ci tam bude aj okrem vertikalneho levelovania aj horizontalne. :)
ale v tom pripade ci tam bude aj schopnost nastavit dva naraz..

3
2a 2b 2c
1

co by znamenalo .. ze 1 je hockto kto stranku zapne..
2a - by boli dajme tomu ludia clenovia
2b - by boli dasli blizsi ludia ale nie clenovia.. zeby nemali vidiet dake tie interne zalezitosti..
2c - by boli ludia co sa len regnu a nepoznam ich
3 vip

ale prinajhorsom sa uzpokojim s
3 najviac
2a
2b
2c
1 najmenej
:)

Re: Levely
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-18, 06:53

Levelů můžeš mít 255 a vytvářet si je můžeš v administraci. Předpokládám, že horizontální levelování tam nebude, ale při možnosti vytvořit již zmíněných 255 levelů mi to připadá jako zbytečnost. Je to dostatečný počet na to, abys rozdělil přístupová práva. Takže tvůj případ by byl asi následující:

3 najviac =5
2a =4
2b =3
2c =2
1 najmenej =1

Re: Levely
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-18, 15:49

Jo jo asi tak,
jen je jeden problém o kterém jsem již psal s Jirkou. NIKDE neni vidět co je v jakym LEVELu. Tedy přehled čtenářů až při editaci čtenáře, články až při editaci článku, Bloky - při editaci atd.
Je to jen např. do přehledu čtenářů, atd....., nechat vypisovat jedno pole navíc, už to mám vyřeno.
Teď jen řešim aby mi to překládalo na název LEVELu a ne jen pořadí, to abych neměl furt bokem napsáno že VIP = 5, REG = 2, atd......
Jestli to Jirka opraví nevím, ale v rámci přehlednosti i uživatelský správy mi to docela chybělo.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Levely
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-18, 16:01

Atifan:

to vyriesis celkom lahko. do sql prikazu staci dat podmienku WHERE level=level_citatela. potom ti bude vypisovat nazvy urovni

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Levely
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-20, 17:47

For smiko
Tak to nepomohlo nebo jsem to nejak pochopil, ale spis se snazim vyuzit funkci ktera tam uz je pri editaci autoru a to: OptLevely. Staci jen pridat pole do vypisu a uz to jede, jen nevim jak se zbavit te rolety a nechat jen aktualni informaci :-(

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Levely
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-20, 18:05

to WHERE funguje asi tak, ze ak sa id_levelu zhoduje so id_citatela tak potom ti vypise nazov levelu ktory on pouziva.

cize nejak takto: SELECT lv.nazev_levelu FROM rs_ctenar AS ct, rs_levely AS lv WHERE ct.level_ctenare=lv.idl

dostanes priamo nazov a nie cislo levelu u kazdeho citatela

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.