Správce souborů : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně pluginu Správce souborů?
phpRS - redakční a informační systém
Nejde upload jakéhokoliv PDF
Zaslán uživatelem/kou: jirina (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-16, 12:00

Nainstaloval jsem plugin Správce souborů podle návodu, používám PhpRS 2.8.1. Všechno funguje perfektně, kromě jedné věci. Nejde uploadovat žádný soubor ve formátu pdf. Po skončení uploadu to napíše "Neznámý typ souboru!!!". V souborech pluginu jsem nedělal žádné úpravy, záznam " 'application/pdf' ", v ss_config je. Zkoušel jsem uploadovat různé pdf soubory, malé, velké, s jednoduchým názvem, malá i velké písmena v názvu, pdf vytvořené různými programy,... . A nic.
Všechny ostatní typy souborů (jpg, gif, png, doc, xls, zip) jdou uploadovat bez problémů.

Neví někdo, v čem by mohla být chyba, případně zda se nechá to uploadování souborů někde nastavit natvrdo?
Dík



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava jirina v 16.03.2008 12:00.

Re: Nejde upload jakéhokoliv PDF
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-16, 15:11

zeptám se jinak: Eftípkem jde PDF nahrát na server a poté běžně zobrazit(podpora webbrovseru), případně stáhnout?

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nejde upload jakéhokoliv PDF
Zaslán uživatelem/kou: jirina (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-16, 17:17

Ano. Teď jsem to vyzkoušel. Není problém to nahrát přes ftp do /storage, ani přes phpRS Administraci do sekce Download. Zobrazení a stahování taktéž bez problému.

Webhosting je od Forpsi, nikdy nebyl sebemenší problém.

----------------------------------------
[http://www.atletikapisek.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava jirina v 16.03.2008 17:22.

Re: Nejde upload jakéhokoliv PDF
Zaslán uživatelem/kou: skret (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-28, 15:35

Jo tak to mi taky dělalo. Pak jsem zjistil zajímavou věc. Že soubory v PDF jdou uploadovat jen v případě, když nejsou zároveň otevřené.

Re: Nejde upload jakéhokoliv PDF
Zaslán uživatelem/kou: jirina (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-28, 15:47

Tak dneska jsem to opět vyzoušel a uploaduje to v pohodě. Netuším čím to bylo. Je možný že to bylo tím otevřením, ale jistej si nejsem.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.