Pokec>>cZip : phpRS Fórum
Forum o pluginu Pokec>>cZip
phpRS - redakční a informační systém
Chyba pri zmene cehokoliv v pokec.php
Zaslán uživatelem/kou: exd (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-19, 12:27

pokec jsem uz pouzival delsi dobu bez problemu, ale ted jsem tam potreboval neco zmenit a kdyz cokoliv udelam, hazi mi to chybu

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/bobrici.ctrnactka.cz/www/pokec.php:1) in /data/web/virtuals/bobrici.ctrnactka.cz/www/pokec.php on line 11

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/bobrici.ctrnactka.cz/www/pokec.php:1) in /data/web/virtuals/bobrici.ctrnactka.cz/www/pokec.php on line 11

Hledal jsem ruzne, ale nikde jsem nenasel zadnou uspokojivou odpoved. Nevite nekdo prosim cim by to mohlo byt?

Re: Chyba pri zmene cehokoliv v pokec.php
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-19, 21:01

V súbor obsahuje na prvom riadku pred <?php nejaké znaky, je možné že je to spôsobené nastavením editoru ktorým si to ukladal. Je to tu niekoľkokrát riešené, hľadaj lepšie.

Re: Chyba pri zmene cehokoliv v pokec.php
Zaslán uživatelem/kou: exd (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-19, 21:07

prave, ze neobsahuje. mam puvodni soubor, ktery mi funguje. kdyz ho otevru v poznamkovem bloku ci v cemkoliv jinem a zmenim treba jenom, aby tam bylo napsany Forum misto Pokecczip tak mi to zacne hazet tuhle chybu. Jestli je primo tohle tady nekde reseny, tak prosim o link, protoze jsem uz docela bezradny. Nez jsem sem psal, tak jsem tomu venoval hodne casu a tohle beru jako posledni moznost...

Re: Chyba pri zmene cehokoliv v pokec.php
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-20, 23:43


Re: Chyba pri zmene cehokoliv v pokec.php
Zaslán uživatelem/kou: exd (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-21, 09:03

dekuji, uz jsem to vyresil. jenom nechapu jak mam hledat, pokud nevim o jaky problem se jedna, abych nasel vyse zminele odkazy.

to pa3k: po tom co jsi mi psal, ze tam jsou nejaky znaky pre <?php, tak jsem to zkousel otvirat v ruznych editorech a ani v PSPadu zadny znak na zacatku nebyl. Kdyz to v nem ale ulozim, tak uz to funguje... nechapu, asi do toho dost nevidim.

ale jeste jednou, dekuji moc

Re: Chyba pri zmene cehokoliv v pokec.php
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-21, 19:49

Ak hľadáš podľa chybovej správy, väčšinou sa dopracuješ k príčine problému. V tomto prípade je to jasné už podľa chybovej hlášky.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.