Pokec>>cZip : phpRS Fórum
Forum o pluginu Pokec>>cZip
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-06, 14:37

Atifan napísal/a:
-------------------------------------------------------
> a proc vkladat obrázek do príspevku?
> proc jen nepritahnou k tomu prispevku obrazek od
> toho komu patri :-)
> viz muj ATI pokec :-) UF.................

Jednoducho preto, lebo tu ide o vkladanie obrázkov všeobecne a nie o avatarov. Ide mu asi o to, aby do textu mohol návštevník uploadnúť fotku z PC a systém ju resampluje a zobrazí priamo v príspevku. Mne to nepríde ako dobrý nápad - obrázky by som si na svoj web rozhodne uploadovať od cudzích ľudí NENECHAL ;-)



Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-06, 23:47

No mám třeba galerii dostupnou všem registrovaným a nějak až tolik využitá neni, zas na druhou stranu máš administrativu aby jsi si to ukočíroval. Co se týče těch obrázků, je to trochu průser v tom, že u mě třeba systém po třech měsících maže neaktivní čtenáře, systém hodlám rozšířit právě třeba i na obrázky v loginu atd....
Když se to bude vkládat do textu pří vkládání, tak po smazání čtenáře by tam byla prázdná díra po neexistujícím obrázku. Tedy jsem vlastně přidal pole před text včetně šablony, kde je funkce která kontroluje čtenáře a je ho registraci. Když zjistí, že je registrován, jde se podívat do adresáře s uživatelskými obrázky, jestli vyhledá shodu podle jména -(nicku) nicky více čtenářů se neshodují už v samotném systému tedy nemůže nastat chyba, že by vybral něco jiného. Když najde shodu jména obrázku, dosadí jej kamkoliv před text, tedy viz můj pokec, ale mohou to být i komentáře a jiné. Když shodu nenajde nic prostě nevloží nic nedá.
Tedy u mě na pokecu je konkrétní příkladu registrovaných co obrázek mají, nemají a cizáků.
Registrovaný má navíc info R.......

Když tedy smažu celý adresář s uživatelskými obrázky, dejme tomu avatary, nikde tak nevznikne v textu chyba, nebo díra po obrázku co neexistuje.........

Uf o to mi nějak šlo, proto teyd moje nadhozené dotazy
a proc vkladat obrázek do príspevku?
> proc jen nepritahnou k tomu prispevku obrazek od
> toho komu patri :-)

Dá se to využít i jinak a i pro další věci, může to být třeba i podpis nebo osobní info uživatele.
A když neni tak s nim prostě neni nic a nic po nem nezůstane , nebo tedy to co by nějak uškodilo chybě v kodu.

Nevim jestli jsem to tu napsal dost jasně ale snad to pochopíte.



Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.