Pokec>>cZip : phpRS Fórum
Forum o pluginu Pokec>>cZip
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: sam.b (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-15, 02:20

Mám otázku, zda se plánuje možnost provést Upload obrázku současně s příspěvkem v pluginu POKEC cZIP. jako ukázku přidávám např. : [http://www.fish-pro.cz/conference.aspx?idTematu=3]

Jde o to, že někdy si chtějí uživatelé vyměnit své fotografie a současná verze to neumí.

Dále by se mělo počítat s tím, že přidávat obrázky budou uživatelé, kteří neovládají grafické programy pro zmenšení obrázku. Takže by bylo optimální, kdyby POKEC cZIP dokázal nahrát obrázek i větší velikosti a ten následně optimalizovat jak z hlediska velikosti tak např. z hlediska šířky.

Bohužel sám neumím programovat, takže se do této úpravy nemohu pustit. Nicméně rád pomohu při případném testování.

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-23, 18:54

Neplánuje.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: sam.b (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-24, 02:35

Tak to je škoda, protože jinak je POKEC cZIP, to nejlepší na diskuzi. Je to snadné, přehledné a přitom poměrně svižné. Bohužel pro mě a řadu dalších nepoužitelné, protože obrázek je v řadě případů víc než slova:-(((((

Tím jsem si dovolil oponovat:-)))) s očekáváním zda nebudu kousnut.

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-24, 15:43

mam pocit ze avatary uz maji v Kforu... otazkou ale je zda-li bys z pokecu presel na forum :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: sam.b (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-24, 15:52

Bohužel, K forum je podle mého názoru koncepčně úplně jinak zaměřeno. Pokec cZIP je dle mého názoru to nejlepší a nejpoužitelnější. I když bez možnosti přidat fotku je to jen poloviční řešení pro řadu nadšených uživatelů PHPRS.

Ale je jasný, že všechno stojí čas a tak se autorům Pokec cZIP nedivím, že tuto funkci neplánují. Ale můj názor je, že je to škoda.

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-24, 16:22

nechci nějak dělat rozruch, ale když neplánují autoři a něco potřebuješ, pak zbývají dvě cesty.

Ta finančně levnější je pomoci si sám a alespoň se tak něco naučit sám pro sebe, čímž přestaneš být závislí na ostatních a navíc získáš ty sám.

Věřte, že mezi kodéry jsou nejen programátoři, ale i lékaři, inženýři a další odborníci jiných profesí, kteří si prostě programují pro radost z toho, že umí něco víc než jen svůj obor a věnují tomu svůj volný čas.


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: sam.b (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-24, 16:31

Ano je to jedna z cest. Nicméně já raději rybařím než sedím u PC. Klidně bych i zaplatil, protože v dnešní době je člověk stejně závislej na všem možném. zastávám názor, že člověk by mě dělat A) to čemu maximálně rozumí a B) je to jeho koníček.

Samozřejmě že rozruch neděláš. Tvůj názor je určitě jednou z cest.

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-25, 17:01

Samotné přidávání avataru už dobří lidé udělali přímo do registrace - při zachování jednotnosti názvů a cest pak může být zobrazen v čemkoli. Stáčí jen na daném místě nechat zobrazit obrázek. Chci tím říct, že vlastní přidávání a obsluhu avatarů nemusíš mít nutně přímo v pokecu.

[http://www.phprs.net/forum/read.php?10,23191,page=1]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Kubajs v 25.01.2007 17:05.

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-25, 17:16

Kubajs, tu ide asi o vkladanie obrázku do príspevku, teda predpokladám, že aj s uploadom na server a prípadným resamplingom. Najjednoduchšie je použiť WYSIWYG editor a inicializovať ho na príslušnej TEXTAREA, alebo upraviť databázu toho pluginu pridaním poľa pre pripojený obrázok.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 25.01.2007 17:19.

Re: Vložení obrázku do Pokec cZIP
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-04, 07:05

a proc vkladat obrázek do príspevku?
proc jen nepritahnou k tomu prispevku obrazek od toho komu patri :-)
viz muj ATI pokec :-) UF.................

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.