phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Anglicka verzia
Zaslán uživatelem/kou: naviX (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-02, 09:13

Zdravim,

existuje pre phpRS 2.6.5 anglická verzia? ... a ak ano tak kde sa da stiahnut? Potreboval by som aby admin menu bolo v AJ.

dikk

Re: Anglicka verzia
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-02, 11:14

Si to preloz :) To si vazne myslite, ze za vas budou ostatni delat vsechno? Porad se tu vsichni vymlouvaji, jak neumi PHP .. tak aspon tohle za pomoci slovniku bys mohl zvladnout, nemyslis? A pak bys to mohl zpristupnit na Community webu .. co rikas? Zas by mohl prispet nekdo jiny pro phpRS nez tech cca 5-10 jmen ktere se neustale opakuji ... pokud neco chcete, snazte se prispet take svou malickosti ... moc se mi nelibi, co se z tohodle fora stava ... porad se tu nekdo pta, jestli mu nekdo neco udela ... snazte se sami, ukazte ze se snazite (ze mate neco aspon rozpracovane ... ) a kdyz uz s tim nebudete moct hnout, tak si pridte pro rady a pomoc ...

Sry za OT a neber si to osobne, myslim to pro vsechny uzivatele fora ... vsak se podivejte na forum, pulka threadu zacina - kdo mi to udela? Apod. ... nebylo by lepsi - udelal jsem to a to, tady jsem se seknul, nakopnete me pls ... co rikate?

A ted neco k tematu ... zkus kontaktovat [http://www.wocass.com] (ma tam na sebe kontakt ...) - pomahal jsem mu s prekladem (blby, ze tobe tu napisu toto a jemu jsem pomohl, co? Mno je to kamos - a hlavne zacal sam a psal jen kdyz neco nevedel ... to uznavam), ale asi nema prelozenou i administraci ... to uz budes muset opravdu zapracovat sam ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Anglicka verzia
Zaslán uživatelem/kou: naviX (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-03, 07:36

Mas uplnu pravdu, az na to ze som sa len pytal ci to uz nahodou nie je urobene. Potrebujem to pre jedneho kamarata z Talianska, pretoze phpNuke sa mi nezda vhodny na to co on potrebuje.
Ja som si zatial v phpRS vzdy poradil sam, nepotreboval som aby mi niekto nieco robil vid [http://www.hell-clan.sk]

Re: Anglicka verzia
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-03, 11:08

Vsak sjem psal, aby sis to nebral osone :) zkus mu napsat, treba ti to poskytne ... kdyby se cukal, dej vedet a ja to z nej zkusim dostat :) ale jak rikam, administraci asi nebude mit prelozenou ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.