phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Chyba v index.php [fatal error v Generuj()]
Zaslán uživatelem/kou: zurek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-04, 16:10

Po instalaci Phprs a iniciaci správcovského rozhranní, které funguje skvěle, jsem přišel na to, že nemohu zobrazit soubor index.php. Při pokusu o jeho zobrazení v prohlížeči to hodí tuto chybu:

Fatal error: Call to undefined method stdClass::Generuj() in D:\webs\phprs_zk\phprs\index.php on line 110

V tomto fóru už se na to kdosi ptal - Google totiž zobrazí odkaz na tento server, ale bohužel ten odkaz vede jen na čistou bílou a prázdnou stránku, takže jej už v mezičase asi někdo smazal. Proto se na to musím zeptat podruhé. Co s tím mám dělat???


Dík, Jiří Žůrek

Re: Chyba v index.php [fatal error v Generuj()]
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-05, 01:14

tak koukam, ze jeste nikdo neodpovedel... :-(

neni chybka nekde v layoutu??? Je to strela od boku, ale proc by to jinak nadavalo... nejaky problem stejneho stylu je ve foru, bohuzel odpoved a reseni uz tazatel nenapsal...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Chyba v index.php [fatal error v Generuj()]
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-25, 09:17

Také mě na localhostu nešel zobrazit index.php. Chyba byla Fatal error: Call to undefined method stdClass::Generuj() in C:\Program Files\Apache Software Foundation\Apache2.2\htdocs\index.php on line 114

Rešením bylo změnit v php.ini u položku short_open_tag = Off na short_open_tag = On.

Některé layouty a pluginy použivají zápis <? místo <?php a pak spolu s nastavením short_open_tag vzniká uvedená chyba.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.