phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Speciální rubrika
Zaslán uživatelem/kou: Mila (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-29, 18:07

Neumím vyřešit jeden problém. Chtěl bych, aby se články (náhledy článků) jedné konkrétní rubriky nezobrazovaly v hlavním bloku (sloupci), ale na jiném místě hlavní strany. Dá se to nějak udělat? Díky

Re: Speciální rubrika
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-02, 20:41

možná takhle: nastavit jim vždy nějakou nízkou prioritu, aby se zobrazily někde na konci (ostatním vyšší). A vytvořit si plugin, který by zobrazoval náhledy na několik posledních článků z té rubriky v bloku.


Na to první stačí myslet při administraci/psaní těch článků.

na to druhé by asi šlo upravit některý z těch pluginů jako nejkomentovanější a podobně. (změnit SQL dotaz, aby to vyhledalo ty poslední články z dané rubriky + tam možná dopsat i ten úvod, pokud by jste to chtěl zobrazovat.

má to ovšem tu chybu, že když někdo bude stránkovat, tak k nim nakonec dojde, ale to by snad nevadilo.

Re: Speciální rubrika
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-02, 23:42

když dáš prioritu na nulu, články na hlavní stránce nebudou vůbec ;-)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Speciální rubrika
Zaslán uživatelem/kou: Mila (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-08, 11:32

Díky hoši za snahu, ale tudy cesta nevede. Rubrika prostě nebude. Přišel jsem na kostrbaté řešení, ale to bych tam ten článek musel zadávat manuálně, což je nepohodlné. Jenom pro pořádek, chtěl jsem, aby se články od jednoho autora zobrazovaly jinde než v hlavním bloku, například v pravém sloupci. Ne dole nebo nahoře, ale úplně jinde.
Dík

Re: Speciální rubrika
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-08, 13:50

Samozrejme že sa to dá :) Bude treba ale spraviť zásadnejšie zmeny v trclanek.php, konktétne: úprava class CClanek, tak aby všetky funkcie výpisu článku v hlavnom bloku obmedzili + definovať vlastný blok ktorý to bude vypisovať tú "skrytú" rubriku.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 08.07.2005 13:53.

Re: Speciální rubrika
Zaslán uživatelem/kou: Mila (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-11, 12:30

No a právě proto jsem od této vymoženosti upustil.:-) Ale stejně díky za radu.

Re: Speciální rubrika
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-05, 03:17

Snažím se hledat, ale nenašel jsem. Jde udělat skrytá rubrika, aby se nezobrazovala?
Potřebuju totiž vyřešit jeden problém - Připravuju články o více sekcích (popis měst), kde bych potřeboval, aby čtenáři k článku přistupovali výhradně přes jeho titulní stránku, kde by byl rozcestník dále. Zatím nejschůdnějším řešení vidím v tom, že úvod čláku bude v rubrice, kam dle obsahu náleží a podčlánky by byly umístěny v té neviditelné rubrice a byly by na ně jen linky z uvodního článku. Nevíte jak NATO? Ještě se pochlubím, že jsem totální php analfabet :-) Předem díky za radu.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.