phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 01:23

naprosto bezne.. :-))
ale ty asi take.. :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: ra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 01:31

no ja prave taky, je to jediny, kdy mam cas, lepe receno klid, protoze delam doma a rano nikam nemusim.
Nekdy jsem vzhuru skoro az do rana, je to takove zvlastni.

Ale dneska musim driv, protoze mam nejake jednani v 8.30, tak krajni hodina je 2.00 kdy se uzavrou statistiky za predesly den, kouknu na navstevnost a jdu spat.

Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 01:37

vlastni server???

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: ra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 01:40

ano

a muzu se zeptat? co ty a idt.cz?

Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 01:42

ja a idt.cz nic.. :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: ra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 01:58

ja se omlouvam, spletl jsem se, nevim proc jsem si myslel, ze s tim mas neco spolecneho. Tak jsem se zeptal. Fakt promin.

Mozna je to tim, ze se nejak snazim (spis instinktivne) spojit nektere lidi s phpRS ktere znam. A pokud neznam lidi a jmena, tak nekdy identifikuju lidi podle zpusobu mysleni, publikovani apod, nebo jak to nazvat, to ne ze bych se tomu nejak venoval, ale za dobu co jsem na netu a vetsinou jsou vsichni nick, tak uz clovek vnima jine rozmery. Takze se znadno splete. Nic v tom prosim, nehledej, nic v tom neni. :-D

Jsem rad, ze jsem te poznal. :)-D

Jdu spat.

Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 14:48

Doplnim: idt.cz je ke Kryspinovi (hepbegclub.idt.cz)
idt mu poskytuje hosting pro web kvuli podpore phpRS (to jako ze idt podporuje alespon takhle phpRS po tech daaavnych problemech s uvedenim phpRS na strance)

Alespon myslim ze to tak je.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Správa šablon - nastavení
Zaslán uživatelem/kou: ra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 17:52

nic tim nesleduju, idt.cz chodi dobre, coz je dobre i pro phpRS.

Otazka uvedeni phpRS je jina vec - tema (dulezite) ale do jine diskuze.

V teto veci muzu jen rict, ze existence noveho designu supersvet.cz je urcite povzbuzenim pro kazdeho webmastera phpRS aby to tam dal.


Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.