phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Problem s hlavnym blokom !!! - dotaz pre autorov phpRS
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 13:55

mam jeden problem a neviem ci je to chyba u mna alebo na strane phpRS. Problem je v tom ze ak dam HLAVNY BLOK zobrazit mimo hlavnej strany - tak sa mi na hlavnej stranke zobrazi uplne pod celym layoutom - az na konci za poslednym prikazom

vid. priklad:
[http://www.snakan.sk/servis/index.php]

aj ked som ho dal zobrazit iba na hlavnej stranke, tak zase sa pod layoutom zobrazil v casti kde mal byt skryty. S hlavnym blokom a php subormi som nic nerobil - takze som nic pokazit nemohol (jedine som vynechal v search.php - vypisanie poctu clankov v rubrike) a upravil som clankove sablony a fs_download.php ale tam je vsetko v poriadku.

pls - mozete mi povedat kde moze byt chyba?

dik za odpoved

dilong



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava dilong v 31.03.2005 14:06.

Re: Problem s hlavnym blokom !!! - dotaz pre autorov phpRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 14:02

a ono ti nefunguje vyhledavani ve foru???

[http://www.phprs.net/forum/read.php?2,115,408]

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Problem s hlavnym blokom !!! - dotaz pre autorov phpRS
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 14:14

jj dik za odpoved, ale je tam riesenie pre verziu 2.5.5 a ta je trochu odlisna.

hned na zaciatku chybaju zatvorky "{" samozrejme ze je to prkotina ale hovori to o tom, ze kod je anpisany inac -a teda nie je iste ci uprave pre 2.5.5 nebude robit v 2.6.5 zmetky, ktore napr. mozoe odhalit az uzivatel. Taktiez je to riesenie iba pre hlavnu stranku - v rubrikach to robi dalej (podla odpovedi Michalka)


Ak by niekto vedel kompletnu upravu pre v2.6.5 bolo by to super (aj pre hlavnu stranku aj pre podstanky)

dilong

Re: Problem s hlavnym blokom !!! - dotaz pre autorov phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 16:49

Koukam na to a je to logicky, jak to ted funguje... Jirkovi se omlouvam za tu minulou diskuzi, nebyl jsem stavu to pochopit, ze je to dobre :-D

Bohuzel to, ze to funguje dobre neznamena ze to funguje tak jak chceme - zkusim neco vymyslet, ale nevim nevim :-( Spis bych to videl na to, ze to nepujde.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Problem s hlavnym blokom !!! - dotaz pre autorov phpRS
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 16:58

Celkom s tym nemozem suhlasit, pretoze potom by pri hlavnom bloku nemala byt moznost :

- zobrazit iba na titulnej stranke
- zobrazit mimo titulnej stranky
- nezobrazit

Ak nejaku moznost niekde dam tak musi fungovat - inac sa to povazuje za chybu, resp. nedostatocne odladena praca (hovorim to vo vsebecnosti, nechcem sa nikoho dotknut, pretoze phpRS je vyborny system - ale je to tak)

A ta moznost pri hlavnom bloku je, cize je to jednoznacne chyba - ako ked napr. mas pri nejakom softe alebo hocicom inom v ponuke urcitu moznost ale nefunguje to - automaticky to povazujes za chybu a ked je to komercny vyrobok tak to ides reklamovat - a ziadna logika predajcovi nepomoze.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.