phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: tjbanjo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-20, 15:29

Ahoj lidičky. Nainstaloval jsem php 265 s galerií a pokud zkusím nahrát obrázek, píše mi to chybovou hlášku:
Warning: move_uploaded_file(gallery/1111328227_01.gif): failed to open stream: Permission denied in /data/babyeli/html/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 17

Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/data/babyeli/html/tmp/phpPAjfUl' to 'gallery/1111328227_01.gif' in /data/babyeli/html/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 17

Warning: copy(gallery/1111328227_01.gif): failed to open stream: No such file or directory in /data/babyeli/html/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 18

Nepodařilo se obrázek zkopírovat na web.


Krom toho mi nefungují pluginy z předchozí verze.
O programování skoro nic nevím, tak prosím šetřete odbornými termíny.
Díky za pomoc.

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: tchamra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-20, 17:05

a) galerie - nevím
b) pluginy - pluginy z předchozí verze nejsou s novou verzí kompatibilní, musí se mírně upravit.

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-20, 17:47

ad galerie) predpokladam ze se pripojujes pres total commandra - v tom adresari kde mas hlavni soubor index.php (v tzv. rootu webu) zadej prikaz "chmod 0777 gallery" - bez uvozovek; melo by to nahlasit v total commandrovi ze se akce provedla uspesne a pokud zkusis pridat obrazky ted, melo by to fungovat; kde byla chyba? v nastavei prav u adresare, nedalo se do nej zapisovat

ad pluginy) navod jak pluginy upravit najdes na [http://hepbegclub.idt.cz]

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: tjbanjo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-20, 20:23

Děkuju, děkuju, děkuju... obrázky už chodí... a s pluginama to snad nějak uděláme :-)

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: glenfir (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-30, 14:58

tak jsem nainstaloval galery .. nastavil prava na 777, ale stale mam problemy s uploadem ..

Warning: move_uploaded_file(image/200512301457_ff01.jpg) [function.move-uploaded-file.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/ic.cz/z/zaag/root/www/admin/aimggal.php on line 547

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file.php]: Unable to move '/tmp/phpX0dok0' to 'image/200512301457_ff01.jpg' in /home/free/ic.cz/z/zaag/root/www/admin/aimggal.php on line 547

V průběhu ukládání souboru na server došlo k neočekávané chybě. Prosím opakujte akci.

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: glenfir (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-30, 15:07

aha .. uz je to ok .. ono to uploaduje do image a ne do gallery .. :-) husp

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-30, 15:08

glenfir napsal/a:
-------------------------------------------------------
> tak jsem nainstaloval galery .. nastavil prava na 777, ale stale mam problemy s uploadem ..
>
> Warning: move_uploaded_file(image/200512301457_ff01.jpg) : failed to open stream: Permission denied in
> /home/free/ic.cz/z/zaag/root/www/admin/aimggal.php on line 547
>
> Warning: move_uploaded_file() : Unable to move '/tmp/phpX0dok0' to 'image/200512301457_ff01.jpg'
> in /home/free/ic.cz/z/zaag/root/www/admin/aimggal.php on line 547
>
> V průběhu ukládání souboru na server došlo k neočekávané chybě. Prosím opakujte akci.

jo ale tady nejde o "externí" galerii.. jde o interni.. takže chmod na "image"..

fakt stačí použít vyhledávání...:-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: hdufkova (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-21, 18:36

Asi jsem silně nechápavá - v total commnaderu nastavím ten mod 0777 - v editovat připojení - odeslat příkazy? Pokud ano, tak se mi stejně obrázky nenahrávají a to ani když tam dám gallery nebo image, ani jedno nefunguje

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: jiricek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-23, 15:08

Zkuste si zjistit, na jakém operačním systému běží Váš hosting. Pokud hostujete na Windowsech, tak tam přes Totalcommander práva asi nenastavíte. Bude třeba kontaktovat Vašeho providera, který Vám práva nastaví.
Jinak v Totalcommanderu se to dělá příkazem CHANGE ATTRIBUTES v menu FILES (samozřejmě musíte být před tím připojena přes FTP na Váš vzdálený server). Menší zrada, na kterou jsem narazil před pár dny též, spočívá v tom, že u souborů na vzdáleném serveru můžete v Totalcommanderu na Windowsovském hostingu vidět u souborů a adresářů práva -777 tedy plný přístup pro všechny, ale PHP s nimi stejně nebude moci pracovat.

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: hdufkova (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-23, 15:20

WINDOWS, podle rady tady jsem nastavila ty práva na 777 a funguje to. Já opravdu nechápala, kde se to má nastavit, ale stačí trošku šikovně nakopnout.. díky

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-24, 13:21


Ako nastavit prava na serveri

[http://www.webinfo.sk/view.php?cisloclanku=2004060702]

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: montimuf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-03, 22:17

ja mam asi jiny problem. Prava mam od providera nastavena ale pak to na me staka tuhle hlasku....

:>>>> Warning: chmod(): No such file or directory in D:\www\pes\lipno-onlinecz\www\test\admin\aimggal.php on line 549

Fatal error: Call to undefined function: imagecreatefromjpeg() in D:\www\pes\lipno-onlinecz\www\test\admin\aimggal.php on line 592<<<<



Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: peco (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-25, 13:19

to mas problem s GD kniznicou. akurat som to riesil.

problem na riadku 549 vyriesis prikazom "chmod 777 image" bez uvodzoviek
problem na riadku 592 ti musi vyriesit ten u koho mas web a to povolenim alebo instalnutim GD kniznice ;)

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: kokoro (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-17, 22:40

Tak že mám stejnej problem pise me to Warning: copy() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/k/kokoro/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 18 a v komandru na ftp mam vsude 777 a uz jsem z toho na mrtvici bojim se prejit na verzy 2.8.0 ze bych stratil vsechny svoje fotky a clanky poradi me nekdo . Jen prosím jako laikovy . Uz mě psali lidi na foru ze mam zehnat nejakou jinou galerii , ale nikdo nerekl kde ji najdu a podle nazvu jsem ji nikde nenasel . A obrazky najednou nemuzu pridat , ale jeste minulej tejden me to slo bezproblemu . Moc moc diky za radu

Re: problém s galerií a pluginy
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 07:31

mrkni se sem [http://www.phprs.net/forum/read.php?7,12335,14894#msg-14894], měl by tady být popis jak to obejít s použitím jiné funkce, nežli je copy()

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Kryšpín v 18.05.2006 07:32.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.