phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: tucnak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 14:11

Taky jsem si to stahnul a nainstaloval podle návodu, ale problém je , že se mi kalendář nepropojil s přehledem akcí. Prostě kalendář zvýrazňuje pouze dnešní den a v přehledu akcí se zobrazí akce .

Nemusím tedy ještě něco udělat aby se to propojilo.

Díky za rady

Ruda

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: tucnak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 14:12

Taky jsem si to stahnul a nainstaloval podle návodu, ale problém je , že se mi kalendář nepropojil s přehledem akcí. Prostě kalendář zvýrazňuje pouze dnešní den a v přehledu akcí se zobrazí akce .

Nemusím tedy ještě něco udělat aby se to propojilo.

Díky za rady

Ruda

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: minik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 14:38

Tento plugin se s kalendářem nepropojuje, místo toho je tam ten systémový blok s seznamem nejbližších akcí. Já kalendář nepoužívám, nelíbí se mi, jednak protože je na každejch stránkách pořád jeden a ten samý a taky dizajnově, prostě nic originálního ... Jedině si to musíte dodělat sami ;o)

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 16:40

tucnak napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Taky jsem si to stahnul a nainstaloval podle návodu, ale problém je , že se mi kalendář...

no podle Nicku bych rekl, ze Linuxar.. co se podivat na RTFM. Vzdyt bez toho ani Linux nefunguje.. :-



-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: tucnak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-07, 17:40

ne linuxar nejsem ....
to je jenom nazev naseho hokej klubu Tučňáci a taky nazev webu.

škoda, mě by se to propojení líbilo, zatím nejsem dost zdatnej, abych si na to troufnul snad časem.

Díky

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: martinf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-07, 18:40

psal jsem výše:
je třeba upravit soubor specfce.php v části Kalendář, pak se to teprve propojí s akcemi a budou se ti tam kromě článků a dneška označovat také akce = nejedná se tedy o plugin, ale o úpravu základního souboru phpRS, kterou pak budeš muset dělat pro jiné verze znovu, znovu, ....

Martin Fous [http://www.zsjvm.cz]

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-08, 19:45

Zkoušel jsem v specfce propojit minikův plugin s kalendářem, ale je to na mě moc, navíc jsem vycházel z bývalé verze, ale ta se odkazuje na úplně jiné tabulky mysql....tak zatím nic

[http://www.divadlozatec.cz]
[http://www.zateckecountry.cz]

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-10, 10:54

Zdravim,

presne tohle jsem hledal, je to skvele. Bohuzel asi jsem udelal neco spatne, protoze pri kliknuti na akci se mi otevre nove okno s radkou "Nepovoleny pristup! / Hacking attempt!". Ze bych nekde neco neprecetl?

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-10, 11:11


Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-10, 21:09

Je mi to divný mám dojem že ten řádek v pluginu už je...

[http://www.divadlozatec.cz]
[http://www.zateckecountry.cz]

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: Donuts (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-10, 11:06

Soubor neni dostupny. Nevite nekdo kde bych ho mohl stahnout?

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: minik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-10, 23:06

je tady:
[http://infoweb.k-ultra.com/download.php?soubor=45]

muzete se mrknout jak facha na [http://diy.k-ultra.com] - ten web uz funguje jen jako zaloha, neaktualizuje se, ale je na nem volny pristup do administrace pres univerzalni heslo, takze si ten pluggin muzete i testnout - jen prosim, abyste v tom pripade po sobe zase uklidili, sem tam ten web jeste navstevuji lidi, tak at tam nezustava nejakej bordel





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava minik v 04.11.2007 20:10.

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: Donuts (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-12, 21:38

Diky moc, jeste bych mel jeden dotaz, jak mam do popisu akce vlozit odkaz?

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: nemi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-23, 18:30

Ahoj,

chtěl jsem se zaptat mám plugin přehled akcí od Msteve z webu ww.webinfo.sk Tento plugin funguje bez chyb a jsem s ním velmi spokojen. Pouze jedna věc mi chybí a to možnost zobrazovat tři nejbližší akce v samostatném bloku a možnost propojit akce na klaendář. Potřeboval bych aby se mi v klaendáři zobrazovaly akce pro daný měsíc. Kdyby jst enáhodou někdo měl takovouto proavu nebo nějaký typ jako toto zprovoznit tak prosím o info

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-23, 19:02

2 nemi:
úpravu provedeš v specfce.php - funkce Kalendar ... inspirujes se kódem, který je tam vložený pro zobrazování článků v kalendáři

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: nemi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-23, 22:04

Ahoj,

díky za radu, ale moc se zatím v kódu neorientuju - mam PHPRS tetpve par dni tak se zatim rozkoukavam. Koukal jsem ale na vas web a tam jsou ty akce moc hezky rozchozeny - mohl bysi to nejak poslat. Ale spon strucne kam co dopsat. Diky moc

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-23, 22:37

viz. minulý příspěvěk ;) mám dojem, že měl upravené soubory k dispozici Michalek na [http://www.nemrum.cz/bg] ... zkus se tam mrknout ... já jedu ještě na 2.5.5 a úpravu jsem nejprve měl jak požaduješ, ale pak jsem se rozhodl kalendář nechat jen pro akce, takže můj kód by ti pomohl jen částečně ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: Rosťa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-09, 11:13

Prosím, nemáte někdo již upravený kód pro specfce.php tak aby se zobrazovaly akce v bloku Kalendář ve verzi phpRS 2.6.5? Děkuji

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-02, 23:16

Rosťa napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Prosím, nemáte někdo již upravený kód pro
> specfce.php tak aby se zobrazovaly akce v bloku
> Kalendář ve verzi phpRS 2.6.5? Děkuji

Taky se k tomu připojuji, v php jsem naprostý začátečník a vůbec netuším jak bych to do specfce.php doplnil, no a celkem by se mi tahle úprava hodila.

Re: Plugin - Přehled akcí
Zaslán uživatelem/kou: Rosťa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-02, 23:43

Já to řešil následovně:
v specfce.php jsem našel
// systemovy blok: kalendar
$dotaz="select date_format(datum,'%Y-%m-%d') as vyslden from ".$GLOBALS["rspredpona"]."clanky where datum>='".date("Y-m-d",mktime(0,0,1,$mesic,1,$rok))."' and datum<'".date("Y-m-d",mktime(0,0,1,($mesic+1),1,$rok))."' and datum<='".$dnesnidatum."' and visible='1' group by vyslden";
$dotazcla=mysql_query($dotaz,$GLOBALS["dbspojeni"]);
$pocetcla=mysql_num_rows($dotazcla);

což je dotaz na tabulku s články, tak jsem to zkopíroval o kus dál a upravil na dotaz do tabulky s kalendarem akcí
$dotaz1="select date_format(datum,'%Y-%m-%d') as vyslden1 from ".$GLOBALS["rspredpona"]."prehledakci where datum>='".date("Y-m-d",mktime(0,0,1,$mesic,1,$rok))."' and datum<'".date("Y-m-d",mktime(0,0,1,($mesic+1),1,$rok))."' group by vyslden1";
$dotazcla1=mysql_query($dotaz1,$GLOBALS["dbspojeni"]);
$pocetcla1=mysql_num_rows($dotazcla1);

je to trochu humpolácké ale účel světí prostředky stejně jsem pokračoval o kousek dál:
// naplneni pomocneho clankoveho pole
$akt_pole_clanku=array();
for ($pom=0;$pom<$pocetcla;$pom++):
  $akt_pole_clanku[]=mysql_result($dotazcla,$pom,"vyslden");
endfor;

$akt_pole_clanku1=array();
for ($pom=0;$pom<$pocetcla1;$pom++):
  $akt_pole_clanku1[]=mysql_result($dotazcla1,$pom,"vyslden1");
endfor;

a potom ještě doplnil do sestaveni celkoveho stavoveho vysledkoveho pole toto (lze si to předělat dle potřeb)
// sestaveni celkoveho stavoveho vysledkoveho pole
// akce
    if (in_array($porovnani_date,$akt_pole_clanku1)):
      $datum[$pom]=3;
    endif;

a nazávěr upravil vypis vsech dnu do tabulky, kde si formátuješ výslekný kód tabulky pro jednotlivé dny kalendáře (zase jenom náznak):
// vypis vsech dnu do tabulky
for($pom=1;$pom<=$pocetdnuvmes;$pom++):
  if ($cislodne==1): $prmenu.="<tr>"; endif;
  // vzhled
  switch ($datum[$pom]):
  	// default - běžný den
    case 0: $prmenu.="<td align=\"center\"  class=\"kaltext\">".$pom."</td>\n"; break; // bežný den
    // 1 - článek
    case 1: $prmenu.="<td align=\"center\" class=\"kal_c\"><a href=\"search.php?kalendarmes=".$mesic."&amp;kalendarrok=".$rok."&amp;rsod=".$rok."-".$mesic."-".$pom." 00:00:01&amp;rsdo=".$rok."-".$mesic."-".$pom." 23:59:59&amp;rstext=all-phpRS-all\" title=\"vyšel článek\">".$pom."</a></td>\n"; break; 
    // 2 - dnešek
    case 2: $prmenu.="<td align=\"center\" class=\"kal_d\"><a href=\"index.php\" title=\"dnešní datum\">".$pom."</a></td>\n"; break; 
    // 3 - akce
    case 3: $prmenu.="<td align=\"center\" class=\"kal_a\"><a href=\"kalendar.php\" title=\"akce\">".$pom."</a></td>\n"; break;

Tak to berte jenom jako inspiraci. V php jsem prostým začátečníkem a poradil jsem si tak jak jsem jen uměl

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.