phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:18

Zdravim Vas...tak jsem tak nejak vedle.

mel jsem stranku o ctyrech sloupcich..cela finta spocivaal v tom, ze do fs_base.sab jsem vlozil dalsi hodnotu sloupce <*syssl:4*>

Kdyz toto udelam v nove verzi phpRS, tak to nefunguje..prosim poradte, kde by mohla byt chybicka...uz si nevim rady

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:28

gr.. a co ji pridat v adminovi.. :-D boze lidi, jedinej kdo je schopen ted odpovedet je Jirka, ale verim, ze se sebral a sel si dat nejake pivko, kdyz jste uz vcera breceli, ze jeste nevyslo nove phpRS.. :-D:-D:-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:32

No v adminu mam vytvorenej ctvrtej sloupec..ale proste to nefunguje..proto se ptam...

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:32

Jj, nejdriv se ten sloupec musi pridat v admin menu - sekce uprava bloku

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:33

sorry, reaguju pozde... treba ma id 5, zksu v sablone syssl:5

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:40

Kdyz se kouknu primo do phpMyadmina do rs_sloupce..tak tam jsou vsechny ctyri a ctvrtej ma ID 4..tak sem z toho jelen....kdyz se kouknu do zdorjaku kdyz si nactu tu stranku...tak tam proste v casti tabulky kde by se mel ctvrtej sloupec zobrazovat...tak tam proste neni.

Nemuze byt nekde chyba jeste v databazi? UPDATOVAL jsem ji snad ale dobre...

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:44

jeste neco - upravujes spravnou sablonu, ze jo...

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 18:47

no upravuju fs_base.sab...v adr freestyle...kdyz jsem koukal, tak by to mela byt ona..jina ani nikde jinde neni...

Myslim si, ze bude chybka v celem phprs...vyzkousejte to schvalne nekdo...I kdyz v administraci priadam patej sloupec a pak v sablone nastavim <*syssl:5*>, tak to stejne nefunguje... ach jo...:-(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava kraml v 17.03.2005 19:05.

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 19:26

chyba drepi na zidly.. pohoda vanek.. ted jsem pridal 4 sloupec.. zkontroluj si DB.. :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 19:39

tak to nechapu...zkontroloval jsem vazne snad vsechno....

nenapada mistni guru vcem by ta chybka konkretne mohla byt?..pac ja uz fakt nevim :-)

Re: Jak na ctvrty sloupec
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 19:41

hele, stah sem full verzi, nainstaloval DB, pretah nejaky tabulky z bety a natah v adminovi pluginy.. pochopitelne rvaly, ze neopravneny pristup.. alespon neco.. tak proto sem se na to ptal.. jinak bez problemu..

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.