phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Hanz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 13:36

Až do teď jsem testoval verzi 2.6.5. třetí betaverzi a teď chci přejít na tu finální, ale nenašel jsem na to nikde nějaký návod. --> našel jsem jan jak přejít například z verze 2.6.4. --> poraďte prosím. Potřeboval bych popis pokud možno jak pr oblbce --> jsem v tom úplná lama.

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 13:44

BTW co je to testoval, kdyz neumite nainstalovat ani plnou verzi.. sorry ale ROFL

BTW tedy nevim, ale na phpRS 264 si opravdu, ale opravdu nevzpominam.. takze jedine si pockat, az vyjdou manualy.. :-D

je to velice jednoduche... porovnat predchozi a soucasny SQL pro DB => diff Pak se podle toho zachovat. Bud DB upravit, nebo nechat byt.. :-D

IMHO vykrikovat, ze jste LAMA je skutecne velice dobre... ROFL

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Hanz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 13:49

Já ji umím nainstalovat. Ale nechci to celé předělávat. Chci tam zmněnit jen to co je potřeba jo a s tou verzí 2.6.4 máš pravdu. Spletl jsem se bylo to z verze 2.6.3

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 14:04

A je to tu! Nechci být nezdvořilý, ale za tuhle situaci si opravdu můžete sám a byť to u každé betaverze opakuji znovu a znovu dokolečka, tak se vždy někdo najde.

Podpora - samozřejmě není placená, takže má jen určitou úroveň a formu - je poskytována pouze k oficiálním verzím a k přechodům mezi oficiálními verzemi. Tzn. např. přechod mezi 2.5.5 a 2.6.5. Pokud si nainstalujete 2.6.5 3. betaverze a chcete přejít na oficiální verzi se zachováním dat, tak to bohužel musíte zvládnou sám a nemůžete čekat, že vám s tím bude někdo pomáhat. - Neříkám tím, že se třeba nenajde nějaký dobrovolník, ale to už je věc každého jednotlivce.


Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: tchamra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 14:29

Mě při přechodu z 2.6.5 beta3 na 2.6.5 oficiální verzí stačilo na server nakopírovat všechny soubory z archivu kromě config.php a bylo hotovo. Dobrovolně jdou nainstalovat nové pluginy, ale to není absolutní nutnost. Ale s reinstalací nebyly žádné problémy. Stačily jenom ty soubory. Kdyby nastaly nějaké komplikace, tak klidně zase napiš :)

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Hanz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 14:32

Dobře tak se omlouvám no! Myslel jsem že takovéhle věci (myslím tím toto fórum) jsou od toho aby se pomáhalo takovým lamám jako jsem třeba já. Asi jsem se spletl no. Tak si to užijte a zbohem.


PS: Kdyby se tu objevil někdo alespoň trochu ochotný někomu pomoct tak mi to prosím napište.

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Hanz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 14:33

Moc dík! Potřeboval jsem hlavně vědět jestli nebyly zmněny v databázi.

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 14:34

no jestli jedete jeste na verzi 23x, tak urcite ano.. :-)))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: tchamra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 14:36

Mě to funguje. Akorát jsem měl nějakej problém s přihlášením admina - nevím jestli to je novou verzí nebo jinými okolnostmi - ale to jde vyřešit tak že smažeš celou tabulku rs_user i se strukturou, jdeš to sql souboru dodávaného s phpRS 2.6.5 official a tabulku obnovíš i s daty - jméno: admin heslo:heslo.
Kdyby něco tak napiš. Můžeš napsat adresu kde ten web provozuješ??

Re: Přechod z 2.6.5 3.beta na 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-17, 14:41

bacha. hodne se zmenila struktura indexovani...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.