phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
aktivní session u čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: soptik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-01, 09:56

Našel jsem poněkud menší problém s aktivní session v nové verzií ve vztahu ke čtenářům. Nevím jestli jsem někde něco nepřehlédl, ale když se přihlásím jako čtenář třeba již hned po registraci je velice hezké, že se již nemusím znovu přihlašovat, ale co když se chci odhlásit ?
Nenašel jsem jinou možnost než smazat aktivní cookies což může být ve školách a internetových kavárnách problém :-)
Asi by nebylo špatné možnost odhlásit se přidat.

(vyzkoušeno v IE a Firefoxu bez modulu čtenář s tím by to asi šlo, ale co když ho tam někdo nemá :-) )



SOPTIK
soptik.cz(at)seznam.cz

Re: aktivní session u čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-01, 10:50

Použijte plug-in "showlogin" nebo si udělejte manuálně link odhlásit se (readers.php?akce=logout).

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: aktivní session u čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: soptik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-01, 11:15

No já jsem to asi blbě napsal mě ani tak nejde o to jak se odhlásím já. Obvykle používám plugin čtenář :-) spíše jsem měl na mysli jestli by nebylo dobré do personalizace odkaz (readers.php?akce=logout) dát na stálo aby ti co nepožívají pluginy nebo spíše jejich čtenáři možnost ohlásit měli.

Re: aktivní session u čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: l@dik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-04, 12:42

Mam trochu jiny problem se ctenarskou session. Po registraci se jako ctenar prihlasim v pohode, ale po odhlaseni a novem pokusu o prihlaseni me to porad dokola hazi na index.php a znovu se uz neprihlasim.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.