phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Galerie
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 09:42

Ahoj, testuji 3 verzi a zjišťuji že návod info_galerie_499.html v distribuci je nepřesné, v balíku jsem nenašel např: css.css adresáře mají jiný název atd. Ptám se proto, že galerie nepracuje korektně, dříve jsem ji teda nepoužíval, možná dělám chybu, Vám všem funguje?

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 10:16

Obsah souboru css.css byl přímo vložen do freestyle.css. Automatický zakládací SQL skript je umístěň mimo základní strukturu phpRS aplikace.

Na zbytek otázek případně odpoví Michal Šafus.

Mimochodem, opravdu nestačí napsat "galerie nepracuej korektně". To vůbec nic neříká.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 12:03

Ano, Gallery_499 mi pracuje korektne :-)

ne ted vazne. Nestihl jsem zatim vsechno odzkouset a trochu jsem v tom sam tapal, protoze jinak galerii bezne nepouzivam, ale zda se, ze (zatim) jede.. alespon se mi ji jeste nepovedlo zhroutit.
Pravdou je, ze manual je trochu matouci, ale bud bude Michalek delat galerii a nebo psat navod.. Ono se to trochu neslucuje casove. At radeji pise galerii, on ten manual nekdo casem napise :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 12:11


Omlouvám se za nepřesný dotaz. Galerie funguje až po vložení obrázku, akce proběhne snímek vloží, není vidět náhled ani po kliknutí velký snímek. Hostuji na Banánu, chyba bude asi v právech. Opravdu s galerií začínám a nechci používat ftp, chci aby si čtenáři sami vkládali snímky. náhled stavu
Hláška při vkládání:

Warning: copy(gallery/1109588522_c:\dokumenty\roubal\p1010068.jpg): failed to open stream: Permission denied in /srv2/home/www/htdocs/divadlozatec.cz/subdomains/www/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 260

Warning: copy(gallery/t1109588522_c:\dokumenty\roubal\p1010068.jpg): failed to open stream: Permission denied in /srv2/home/www/htdocs/divadlozatec.cz/subdomains/www/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 261

Warning: getimagesize(): Unable to access gallery/1109588522_c:\dokumenty\roubal\p1010068.jpg in /srv2/home/www/htdocs/divadlozatec.cz/subdomains/www/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 266

Warning: getimagesize(gallery/1109588522_c:\dokumenty\roubal\p1010068.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /srv2/home/www/htdocs/divadlozatec.cz/subdomains/www/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 266

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 12:33

A ještě jednou na Superhostingu, náhled stavu
je hláška:
"Nepodařilo se uložit požadavek do databáze. Zkuste to prosím zachvíli znovu."
už při zakládání nové galerie.

Vím, že nej problémy budou s hostováním, proto bych byl rád kdyby jsme si zde vyměnili zkušenosti.

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 13:06

adresar 'gallery' ktery zalozite ve stejnem adresari, kde mate phpRS by mel mit chmod 0777.

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-28, 13:50

Takze, pomoci chmodu nastavit prava na 777 jak pise JanVar (diky)

Ted jsem zkousel cistou instalaci phpRS beta3 a galerie v ni lze zakladat. Pravdepodobne bude chyba v tabulce rs_gallery, ale kde presne to se neda takhle urcit.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 00:21

Nemůžu si pomoct, na banan jsem nainstaloval beta3 přidám snímek do galerie, vše proběhne ok, není náhled ani foto v adresáři GALLERY, chmod 777 mám nastaven. Přenos pomocí ftp v galerii funguje, přenos jednotlivě nebo více snímků ne.

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 11:40

Nj, banan...
Co vim, maji tam jednu stupidni chybu a neumi ji opravit. S tim bohuzel moje galerie nepocita. Jediny znamy reseni je nepridavat to v IE ale treba v mozille.

PS: Na bananu prestali fungovat uploady vsem, kteri pouzivaji IE.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: PaBi3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 14:34

Súhlasím, dnes som to skúšal :)
Cez IE to nejde

_________________________
[http://pabi3.com/]
ICQ: 286-210-676 (nie som phpRS podpora)

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 09:24

Moc dík to jsem nevěděl, nainstaluji mozillu. Už jsem myslel že jsem snad na hlavu ...

Re: Galerie
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 22:37

Ahoj, malé doplnění upload u bananu v IE už funguje!!!!!!!!!!!!!!



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.